Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai párkapcsolatok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai párkapcsolatok már tényleg csak a külvilágnak való megfelelésről szólnak?

Figyelt kérdés
Ismertek olyan személyeket, akik nem azért vannak együtt, hogy a külvilág felé el tudják mondani, hogy van párkapcsolatuk?
2020. okt. 16. 17:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
Sokat. Nem a facebookon kellene élni és jobban megismerni a környezetedet.
2020. okt. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Régen is volt ilyen, bár a közösségi média nyilván ráerősít. Azért így általánosítva erős csúsztatás kijelenteni, hogy a mai kapcsolatok erről szólnak, csak az ellenpélda mindig kevésbé feltűnő.
2020. okt. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
Szerencsére nem.
2020. okt. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
72%
Csak ilyeneket ismerek.
2020. okt. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
#4 +1
2020. okt. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
95%

Sajnos én is belefutottam egy ilyen srácba, akkor szakítottam vele amikor rájöttem, hogy mi az a furcsa, zavaró érzés, ami végigkísérte a kapcsolatunkat... mintha olyan távolinak éreztem volna és miután lehullt a rózsaszín szemüveg észrevettem végre, hogy nem is érdekeltem és nem is tisztelt.

Na ő tipikus példája volt ennek a megfelelési kényszernek. Csak azért tartott, hogy elmondhassa, neki nője is van. A kapcsolatunkban meg idézem: "elvan így". 😠

2020. okt. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Jo ha 2 ismeros hazaspar van akik kifele elnek, az osszes tobbi baratom szeretet- es tiszteletteljes hazassagban/parkapcsolatban el otthon, 4 fal kozott. Igaz mi 35+ osak vagyunk. Pont nem erdekel minket h ki mit gondol a kapcsolatunkrol a fb kozonsege.
2020. okt. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
56%

Az én kapcsolatom nem ilyen. De sajnos tudom, hogy nagyon sok embernek annyira fontos ez... Nyilván én nem a közösségi oldalakon élem az életem, akik így vannak, azok meg igen.

A kedvencem, hogy csomó embernek a "szeretetmérce" a közös képek, cukiskodás nyilvánosan stb. Itt gyakorin is hány olyan kérdés van, hogy "a barátom nem rak ki velem közös képet, nem vállal fel! Nem szeret!" Nevetséges.

2020. okt. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek ilyeneket, de legyen az ő bajuk. Mindenki saját maga dönti el hogy cseszi el az életét és választja a boldogtalanságot.
2020. okt. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Számomra nem, de sok ilyen ismerősöm van sajnos.
2020. okt. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!