Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvalt nők, ti mit csináltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvalt nők, ti mit csináltok szabadidotokben, amikor a gyerek az apjánal van? Próbálom lefoglalni magam házimunkaval, olvasassal. De már nagyon hiányzik a társaság.

Figyelt kérdés
2020. okt. 17. 10:16
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Lejarnek én, ha lenne kikkel. De nem akarok itt nagyon sírni, majd úgyis alakul. Csak idő kell hozzá.
2020. okt. 17. 11:00
 12/15 anonim ***** válasza:
Ha van valami hobbid, járj el annak a kapcsán. Nagyon sok kiránduló, kézműves, edző és mindenféle csoport van Budapesten. Ha meg társkeresőre rakod magad, simán lesz minden hétvégére izgulnivalód. :)
2020. okt. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ja és érdemes a gyereked barátainak szüleivel is jó kapcsolatot kialakítani, nekem így lett sok barátom.
2020. okt. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Biciklizni szoktam járni, túrázni, kirándulni a Balatonhoz vagy a Velencei-tóhoz (nem pesti vagyok), csoportos köredzésre a helyi sportcsarnokba, mert erősödnöm és kicsit fogynom is kellene, valamint most regisztráltam fel a túra-társ fb csoportba, hátha a szabad hétvégékre (páratlan hétvége) akad valami olyan, ahova szívesen csatlakoznék. Néha a kolléganőkkel sütizni, kávézni a másik városba. Remélem, tudtam segíteni. 38N
2020. okt. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, megnézem ezeket az oldalakat, aztán hátha találok valami jó programot. A gyerek most kezdte az iskolát, tehát újak a csoporttagok, és a vírus miatt nem igazán csinálnak rendezvényeket. De csak túlleszünk ezen is.
2020. okt. 17. 15:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!