Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az átlagos vagy átlagnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az átlagos vagy átlagnál rosszabb külsejű, visszahúzódó, csendes férfiak jobban megbecsülik a barátnőjüket?

Figyelt kérdés
Jobbak komoly kapcsolatra, mint egy MINIMUM első ránézésre is vonzó, magas, nettó 300-400 felett kereső fiatal férfi? Kevesebb megcsalás, bántalmazás lenne, ha a nők szürkébb férfiakat választanának?

2020. okt. 17. 15:55
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
77%
Gondolom rólad van szó, magadról szól a kérdés, próbálkozni kell, más megoldás nincs, valamint lejjebb adni az igényeket, mert általában a rosszabb külsejű pasik is a legjobb nőkre vágynak.. Jó még, ha valamiben nagyon jó vagy, tanulj valamit ami érdekel, ezáltal fel tudnak rád nézni, ez kompenzál a külsőn.
2020. okt. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
88%

Helló. Ez emberfüggő szerintem. Volt régebben egy ismerősöm, akinek nagyon nehezen lett barátnője. Ahoz képest h nem jóképű gyerek, egy szép csinos kis aranyos barátnője lett. Egy év után megcsalta a lányt...

Előtte meg folyton sírt, hogy leszarják a nők. Meg azóta is..

Szóval ez emberfüggő. Attól hogy csendes, nem egy adonisz..még nem biztos, hogy hűséges ha netán alkalma van a párját megcsalni.

2020. okt. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
22%
"visszahúzódó vagy átlagos" - vagy a harmadik út, a harsányak. Őket valamilyen furcsa okból a mai kor, a jelenlegi média túlságosan is pozitívnak mutatja be, mintha nekik nem lenne hibájuk. Holott... Hasonlóan a másik két csoporthoz, ők sem tökéletesek.
2020. okt. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Erőltetettek a magyarázatok és undorító, hogy hónapok óta ez megy az oldalon, pl. egy kérdésnél vagy 50 nő leírta, hogy a rosszabb külsejűek a legalják, egymást hangolják arra, hogy minél feljebb menjenek az igényeik és írogatják a hazug történeteiket az 5-7-8-10 vagy kitudja hány éves kapcsolatukról a jópasheeval, aki természetesen csodálatos ember és sosem csalja őket, bezzeg a gyengébb külsejű...
2020. okt. 17. 16:18
 15/31 anonim ***** válasza:
94%

Nekem sajnos az a tapasztalatom, hogy nem. Mindig önbizalomhianyos voltam, aki nem mert olyan pasikra még csak gobdolni sem, akik tényleg jó pasinak számítanak. Inkább átlag alattiakkal, vagy atlagosakkal kezdtem. Az első pasim volt a legrosszabb: bantalmazo, önző személy volt, aki mindig másokat hibaztatott a saját szerencsétlensége miatt. Nem nézett ki jól, átlagos magasságú vplt, nálam kicsit alacsonyabb, ilyen kis vézna típus. Nem volt végzettsége, alkalmi munkái voltak, de mindenhonnan elkuldtek. Volt, hogy én vettem neki a kaját, én főztem rá, ruháztam, pedig még egyetemista voltam és diakmunkam volt csak, meg ösztöndíjam. Mellette sportoltam és mindig csinosan öltözködtem, szóval nem olyan vagyok, aki nem ad magára. Azt gondolná az ember, hogy egy ilyen pasi megbecsül egy ilyen lányt, de nem. Az ismerkedeseim során is az jött le, hogy azok a pasik, akik nem sikeresek a nőknél elkezdik gyűlölni őket és az első naiv nő issza meg ennek a levét, aki hajlandó szóba állni velük.

A mostani párom - persze még jó pár hülye után, aiket kifogtam - egy fejjel magasabb nálam, mindenfélét sportol, extrém sportokat is, diplomás, igazi nagymenő a munkájában, bőven fél millió fölötti a havi bevétele. Az autója felső kategóriás és mindemelett baromi intelligens, kedves, figyelmes, művelt, okos, elkepeszto a kommunikációja. Ha elmegyunk társaságba, én csak hátra dolok és élvezem, ahogy mindenkit levesz a lábáról, es mindenki az egekig dicséri nekem. Baromi büszke vagyok, hogy ilyen párom van. A tanulság az, hogy soha nem szabad kishituen hozaallni a dolgokhoz és ebben az esetben a megalkuvás nem opció.

2020. okt. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

Na, mindenki láthatja legalább, hogy miről beszélek. :D

Hányinger...

2020. okt. 17. 16:21
 17/31 anonim ***** válasza:
15%

"50 nő leírta"


Szerintem elég lesz az 2-3 személynek is. Akik közül az egyik az összes férfit gyűlöli (rendszeresek a "férfiak görények" jellegű beírások), a másik pedig aki ehhez lelkesen csatlakozik neki pedig lehetett egy ronda barátja aki gonosz volt vele, mert egyértelműen személyes érintettség sugárzik az írásairól a témában. Illetve még 1-1 alkalmi partnert találnak ebben.


De hol van ez 50 személy? A többiek nem szoktak ilyen fafejűen gondolkodni, csak úgy tűnik, mintha sokan lennének, pedig nem. Hasonlóan a "rinyálós férfi kérdésekhez" amiket szintén maximum 5-6 ember ír ki, csak szorgalmasan (a stíluson, a szóhasználaton érezni). Ne tévesszenek meg az ilyen illúziók.

2020. okt. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
84%
Minek teszed fel a kérdést? Csak a saját véleményed a mérvadó, miért érdekel ki mit gondol?
2020. okt. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

Jó lesz 2-3 személynek? :D


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

Akkor ez mi? EZ MI? Te is marha okos vagy. Tőled azért többet várnék.

Gusztustalanul hangolják egymást a rosszabb külsejű pasik ellen, kitalálják, hogy ők maguk a sátán, hogy aztán tisztább lelkiismerettel hajtsanak felszínesen a jóképű pasheeeera.

2020. okt. 17. 16:25
 20/31 anonim ***** válasza:
14%

19.


Majd ha mindenkinek kilesz írva a nickneve (és valahogy kiküszöbölik az egy embernek több regisztrációja van dolgot), akkor talán ellenőrizhetőbb lesz, hogy mennyit írt ugyanaz az ember, önmagát másnak kiadva, hogy "tömeg" hatást keltsen. Olyan ez, mint mikor egy tüntetésen direkt úgy fotózzák a népet, mintha sokan lennének, holott más szögből látszik, hogy maximum 40 ember hőbörög és nem "több ezer", ahogyan azt beállítani igyekeznek.


Itt is ilyesmi lehet a háttérben, ezzel elérni, hogy úgy tűnjön, mintha ez lenne a "nép gondolata", az "általánosan elfogadott tény" - ennek dupla előnye van. Az egyik, hogy sokan csatlakoznak egy nagyobbnak tartott csoporthoz (ez ösztönös reakció), illetve az a hatás legyen, mintha mindenki ezt gondolná, pedig dehogy. A politikában ez egy teljesen elfogadott viselkedés, elvtelen bár, de hatásos.

2020. okt. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!