Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Latszik kivulrol, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Latszik kivulrol, ha valaki nem csak haversagbol keresi a masik tarsasagat, hanem bejon neki az illeto?

Figyelt kérdés
Pl egy munkahelyen? En latom valakin, amikor xy-nal kommunikal, de vajon latjak-e rajtam is masok? Igazabol nem problema, csak erdekel.
2020. okt. 17. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát remélem hogy nem :o
2020. okt. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Gondolom emberfuggo is valamennyire, de en magamon eszreveszem, hogy nem ugyanugy beszelek / viselkedek X kollegaval, aki tenyleg csak haver, mint Y kollegaval, aki bejon, de nem tudom, ez kivulrol feltuno-e, mert nem arrol van szo, hogy nyiltan flortolok Y-nal, fogdosom vagy ilyesmi.
2020. okt. 17. 22:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajnos sok esetben látszik. Tapasztaltam már és szívatják is vele, ha olyan a munkahely, a másik felet. A legrosszabb, hogy azt is sokan észreveszik, ha a másik "összetöri a szívét", mert elutasítja a közeledését.
2020. okt. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Miert szivatjak vele?
2020. okt. 17. 22:09
 5/7 anonim ***** válasza:
1es vagyok. Ja, én is hasonlóan vagyok hogy azzal máshogy viselkedek aki bejön, mondjuk ez nálam elég feltűnő. Nem tudom hogy másnak feltűnt e, még nem hallottam vissza senkitől
2020. okt. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért mert van pletykalehetőség, amin lehet csámcsogni, mint valami szappanoperában. De mint mondtam, munkahely válogatja...
2020. okt. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja, azt hittem, valami durvabb. Engem nem zavar a pletyka. Titokban lehet orulnek is neki, ha latszodna, mert nyiltan kimondani nem akarom, de nem vagyok az a titkolozos fajta sem, igazabol szeretem, ha tudjak az emberek, hogy viszonyulok hozzajuk, csak ez nem olyan dolog, mintha egy baratoddal akarnad tudatni, mennyire ertekeled a baratsagat :DD
2020. okt. 17. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!