Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az bekélzeltség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az bekélzeltség ha én figyelek a táplálkozásra, igényes vagyok és sportolok tehát elvárom, hogy a párom vagy a férfi aki kezdeményez az is szintén igy tegyen?

Figyelt kérdés
Szóval ha nem kezdek kapcsolatot olyan férfival aki nem ad magára, elhizik, nem igényes de én igen akkor kötelességem lenne ezt elnézni amikor az egészség mellett a második cél az ezzel, hogy a páromnak tettszedjek mindig? Akkor az ő részéről sem jogos ha elhagyja magát nem?
2020. okt. 18. 00:51
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Beképzeltség*
2020. okt. 18. 00:51
 2/25 anonim ***** válasza:
90%

Amikről írsz, azok az elvárások. Ha valakinek az elvárásai nagyok, de ő nem tud semmit nyújtani, akkor az illető elszállt, beképzelt. Mivel te tudod is ezeket nyújtani, nem csak a semmire várod el, ezért nem vagy beképzelt.

Nincs ezzel amúgy semmi gond, jól csinálod.

2020. okt. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
50%

Itt annak fogják mondani. Mert mi az hogy elvárásaid vannak? Nő vagy bmeg cumizzál, főzzél, takarítsál és fogd be a szád, örülj neki, hogy a pasi rádnéz.

A valóságban ez alapvető elvárás, amire büszke lehetsz.

2020. okt. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
42%
Nem. Én férfiként rendszeresen sportolok, heti 2x futok, 4-5x bringázok, néha túrázok is, meg eleve aktív életet élek. Kenyeret, semmilyen peksutemenyt nem eszek február óta, vegetáriánus is vagyok. Normál alkatú vagyok, ennek ellenére általában csak dagadt nők találnak be. Hihetetlenül idegesítő. 32,75 F
2020. okt. 18. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
66%
Írni mondjuk nem tudsz
2020. okt. 18. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
75%
Fontos a sport és a helyes táplálkozás, nem a kinézet miatt,hanem az egészség miatt, ne azért spóroljon vki hogy jól nézzen ki, hanem a saját egészsége érdekében tegye! Úgy korrekt, hogyha ő is törődik a testével, nemcsak te,az igényesség alapvető dolog mindenhol.
2020. okt. 18. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
0%
Sportoljon*
2020. okt. 18. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
67%

#6: Ennek a szentbeszédnek mégis mi értelme volt? Felnőtt emberek hadd döntsék már el, hogy ők épp miért sportolnak.

És igen, elég sok sportolónál a kinézet is fontos, ezzel pedig nincs semmi probléma.

2020. okt. 18. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
84%
Jogos az elvárásod, mivel te is nyújtani tudod ezeket a dolgokat. Nem vagy köteles olyan pasival járni, aki neked nem megfelelő. Senkinek semmi köze a döntésedhez.
2020. okt. 18. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
58%
#8 A kérdezőnek írtam, nem pedig neked, felnőtt ember vagyok hadd döntsem el kinek válaszolok, kösz
2020. okt. 18. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!