Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az bekélzeltség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az bekélzeltség ha én figyelek a táplálkozásra, igényes vagyok és sportolok tehát elvárom, hogy a párom vagy a férfi aki kezdeményez az is szintén igy tegyen?

Figyelt kérdés
Szóval ha nem kezdek kapcsolatot olyan férfival aki nem ad magára, elhizik, nem igényes de én igen akkor kötelességem lenne ezt elnézni amikor az egészség mellett a második cél az ezzel, hogy a páromnak tettszedjek mindig? Akkor az ő részéről sem jogos ha elhagyja magát nem?
2020. okt. 18. 00:51
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmi gond ezzel.


Mondjuk azt nem értem, hogyha szó szerint ezt mondom, hogy nem kell kövér nő, ha én tudok hetente 3x 1-1.5 órát edzeni, és nem junk foodon élni, akkor a csaj is, annak mindig az a vége, hogy 0%-ra pontonak, és nekemesnek

2020. okt. 18. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
0%
Nyugodtan töröld ki a segged a listáddal. Ha élőben elkezdenéd a hülye követelőzéedet sorolni öntelt majomnak gondolnálak, pofánröhögnélek és otthagynálak.
2020. okt. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
76%
Ami te megteszel magadért,azt mástól is elvárhatod.
2020. okt. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
66%
#12 veled aztán sokat veszített :D
2020. okt. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
35%
Mindenkinek más a fontos. A helyesírásod például gáz, én inkább erre figyelnék oda. Diplomát például ne várj el. Én is sportolok, de nem látszik nagyon rajtam, nem is várom el, csak ne legyen a másik nagyon kövér. Amíg azt várod el amit te is nyújtasz, nincs baj. Az viszont nagyon gáz, hogy még a bepróbálkozóktól is ezt várnád el. Egy bepróbálkozótól nincs jogod elvárni semmit. Elutasítod és kész. Ha ott belököd ezt a dumát, akkor tényleg gáz vagy. Kapcsolatra meg egyértelműen olyat keress, aki bejön és kész.
2020. okt. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
30%

Fegyelj Cica! Minden változik, az ember is, olyan pasival állj össze aki megfelel, de szólok, hogy jó eséllyel ő is változni fog, miképp Te is, na akkor dől el, hogy jó - e úgy, mert akkor szereted, ha nem, akkor keresel majd megint másikat.

Egyébként, kíváncsi lennék, mit jelent pontosan neked az egészséges táplálkozás..?

2020. okt. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Kedves 15, ne aggódj van 2 diplomám.
2020. okt. 18. 15:17
 18/25 anonim ***** válasza:
Nem tudom mibe vagytok a helyesírással. Alap kritérium nálatok? Fogadok, hogy a válaszolók/kérdezők 98%-a rontott már el legalább egy szót itt az oldalon. Én pl egyetemre járok, s az egyik professzorom minden szövegében van több helyesírási hiba, pedig doktorit végzett ember.
2020. okt. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
0%
Két diploma? Tettszedjek? Oké.....nincs több kérdésem.
2020. okt. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Szent ég egy szó miatt, amit rosszul írt szegény késő este... Istenem szánalom... Sajnálom a gyerekeidet.
2020. okt. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!