Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt a férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt a férfiak, hogy egy igényes, csinos nő pont pénz vagy külső alapján válogat leginkább?

Figyelt kérdés

Már nem egyszer futok bele ebbe ezen az oldalon. Ki mondta, hogy azért akarok "fullos" (szép, tanult, sportos, jófej, stb) lenni a másik nem szemében (is) minden téren, hogy pénzes pasit akasszak magamnak és nem azért, hogy kifogjak egy nem hűtlen, nem szexmániás, nem más csajokat bámuló-lájkolgató nem igénytelen, jó beszédpartner IGAZI főnyereményt, aki szeret velem együtt főzni, társasozni, csillagokat nézni, ugyanúgy családot akar, esküvőt és nem néz az ilyen vágyaim miatt hülyének? Szerintem amúgy ebből a típusból kevesebb van, mint a gazdag pasikból egyébként... És ezt az ember még csak meg sem tudja teremteni magának - kell hozzá egy másik, normális ember.


Szóval, miért hihetetlen, ha én is azért teperek, hogy kedvemre válogassak, de sokkal inkább azért, hogy a számomra belső ideál szerencsésnek érezze magát mellettem és velem akarjon lenni? :D Egyáltalán, miért használják azt a kifejezést, hogy egy jó nő nem adja magát oda egy csórónak? Egy jó nő inkább egy trógernek ne adja magát, aki úgyis csak elhagyja, ha "kiöregszik".


2020. júl. 23. 22:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
19%
Hány éves vagy te, 12? Majd ha felnőtt leszel megérted.
2020. júl. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
69%
Talán csak megtalálni nehezebb ezt a típust, mivel gondolj bele fordítva hogyan néz ez ki. Kevésbé jó pasikémt azt kapod az arcodba egy emberek által is látogatott rendezvényen, hogy a kulsőség és a látszat számít. Költözött Hamupipőkék tipegnek bejött életű sármos srácok mellett.. Ilyesmit nem irigyelsz, nem erről van szó, de mellette elkezdenél arról beszélni, hogy fontos a család, a megbecsultseg és nem számít a látszat.. Hááát..
2020. júl. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
58%

Ha a leírtakat be tudod tartani, akkor azon kevés nők közé fogsz tartozni, akiket okosnak tartok. Igazán tiszteletreméltó elképzelés, remélem sikerrel jársz.

Egyébként a pénzes pasit ne úgy képzeld el, hogy egy köteg húszezressel járkál, hanem hogy sok mindent megengedhet magának, kevésbé szorul korlátok közé, szabadabb, azért megjelenésén is látszik stb még lehetne sorolni. Tehát ezt a faktort se becsüld alá.

2020. júl. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

1: 26 éves vagyok :)

3: Abban igazat adok, hogy a pénz és a külső is fontos, de messze nem a legfontosabb. Az exeim is az a kategória volt, aki azért egy átlagos életvitelt tudott magának biztosítani, de kis túlzással (nyilván néha meghívtuk egymást ide-oda) nem igazán láttam abból a pénzből semmit és nem is nagyon akartam. Nekem inkább az a nagyon fontos, hogy valaki közel álljon hozzám, elsősorban belsőre, lelkületre, de anyagiakban, intelligenciában, stb. Annyira legyem "hibás" és "jó", mint én. Számomra rz jelenti a Főnyereményt, nem az, hogy a gazdag királyfi felkaroljon egy szolgalányt. Főleg, hogy szerintem abból a szerepből már kiestem.

2020. júl. 23. 22:47
 5/20 anonim ***** válasza:
35%
Mert amit a nő mond, és amit tesz, az 2 különböző dolog. Erre minden 25 pluszos férfi rájön.
2020. júl. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Az exekkel mi volt az a pont, amikor szakitasra került a sor? Azért kérdezem, mert említed, hogy ők sem voltak túl gazdagok, tehát valamiért összejöttél velük..
2020. júl. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Az első barátommal nagyon tapadós és önbizalomhiányos voltam, ezért az a kapcsolat egyre kellemetlenebbé vált mindkettőnk számára. Neki fájt, hogy én ilyen vagyok, nekem fájt, hogy mások felé kacsintgat (talán meg is csalt a vége felé, nem tudom), ezért méginkább ilyen lettem... Tinik voltunk és idióták.


Utána a következő egy távkapcsolat volt, amiben mindketten kimerültünk és végül kihűlt az egész.


A harmadik betegesen féltékeny volt, ami a végére átment parancsolgatásba és számonkérésbe, akkor szálltam ki.


A negyedik pedig nagyon sokat dolgozott (12 órázott), ez engem nem zavart volna, nekem erre az volt a megoldásom, hogy közös albit keresünk, de ő nem így volt ezzel. Nem érzem úgy, hogy ez lett volna az igazi ok, de ő azt mondta, zavarja, hogy nincs ideje a kapcsolatra, ezért nem akarta tovább folytatni.


Utána randiztam egy sráccal, aki végül visszament az exéhez. :)

2020. júl. 23. 23:03
 8/20 anonim ***** válasza:
88%
A férfiak nem hiszik azt, csak az itteni lúzerek.Azzal vígasztalják magukat, hogy ezért nem kellenek a nőknek, véletlenül sem azért,mert belülről rohadnak🙄
2020. júl. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Ismerjük a felállást! Egy zseniális belső értékekkel, humorral, 180-as IQ-val rendelkező, szórakoztató, önbizalomtól duzzadó férfi. Majd ezen felül legyen barna haja, 180+ magas, karakteres, széles állkapocs, izmos nyak, sportosan szexi test... blablabla.


Ez olyan, mintha megkérdeznének egy férfit milyen nőt szeretne. Itt a gyk-n is elég ha egy lány/nő kiírja hogy 26/n, máris mindenki szeme előtt az ideális külsővel megáldott eszménykép lebeg.


Könyörgöm! A külsőségeket ne tagadjuk már meg! Extra fontos egy ismerkedésnél, ugyanis ha nem tetszik, akkor ott annál a pontnál véget is ért a dolog.

2020. júl. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
9: Egy szóval sem tagadtam a fontosságukat. De sokkal kevesebb szempont vonatkozik nálam a külsőre és sokkal kevesebb embert koptattam le a külseje miatt.
2020. júl. 24. 00:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!