Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tapasztaltátok már ezt szülőkk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztaltátok már ezt szülőkkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Előfordult már veletek, hogy a párotok szüleiből elegetek lett, pedig nem utáltak titeket, nem másztak bele a kapcsolatotokba?

Olyat élt már át valaki, hogy abból lett elege, hogy a párja szülei folyton a párotokra szorulnak? Hogy hetente segíteni kell nekik vagy hogy hónapokon át húzódik egy problémás helyzet , például betegség vagy bármi.


Türelmesnek kell lenni, mindig támogatni egymást de szakadt már el a cérna ilyen miatt? Volt olyan, hofy tudtátok, hogy türelmesnek kellene lenni de mégsem ment?

Mennyi idő után? Mi volt a helyzet?



2020. okt. 18. 07:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Azért van a család hogy segítsen egymáson/egymásnak. Vannak sajnos nehéz helyzetek az életben, de elég gyáva és gerinctelen dolog -szerintem- csak azert nem segíteni mert valaki fék vagy kezd terhes lenni a dolog...


Fordított helyzetben meg ugye nem zavarnának annyira gondolom...

2020. okt. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem ilyen jellegű válaszokra vagyok kíváncsi. Csak tudni szerettem volna, hogy érezte-e már valaki úgy, hogy nincs türelme bármilyen okból kifolyólag a párja szüleihez jó képet vágni. Mondjuk éveken át türelmes volt de aztán nem ment neki mert bármilyen türelmes is volt, sok volt neki. Nem feltétlenül kezd ehhez a szülőnek betegnek lenni,van ahol a pasi anyuci pici fia, valahol nincs a párnak közös hétvége mert mindig a szülők, mikor mi. Biztos nem mindenki van odáig folyton a párja szüleiért, biztos nem mindenütt zökkenőmentes a kapcsolat a családi háttér miatt.

Most nem arról beszélek amikor tart az egész egy hónapig és ennyi hanem amikor tartós helyzet van.


Sokan írják az oldalon, hogy bármilyen okból kifolyólag problémájuk van a párjuk szüleivel vagy nem élhetik a saját életüket, én arra lettem volna kíváncsi, volt-e itt az oldalon olyan akinek egy idő után elfogyott a türelme a párja szüleivel szemben, mi volt a konkrét oka, mennyi idő után, sikerült-e megoldani. Olvastam olyat, hogy valakinek abból lett elege, hogy a párja szülei mindig tőlük akartak pénzt, a kérdező meg már a saját életére akart volna alapozni és megunta a követelőzést. Másik példa amikor a pasi minden héten hazament a szülőkhöz, a kérdezőnek meg ez sok volt mert emiatt és a munka miatt rá alig maradt ideje.


Az meg nem értem miért zavar bárkit is, hogy én itt egy ilyen kérdést felteszek. Csak szerettem volna összegyűjteni ilyesmi tapasztalatokat egy kérdés alatt mert különböző okokból kifolyólag néha már én is kezdem elveszteni a türelmem.

2020. okt. 18. 10:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Velem pont ilyen volt régebben.
2020. okt. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
22 éve volt az esküvőnk, akkor láttam utoljára anyóst. Nem is tervezek ezen változtatni. 😄
2020. okt. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jó kapcsolatom van a férjem szüleivel. Kedvelem őket és ők is kedvelnek engem. Azonban volt egyszer, mikor kb 2 hétig, ha anyósnak valami baja volt, vagy segítségre volt szüksége, rendszerint este 10 és éjfél körül hívta fel a férjemet. Mivel általában IT jellegű segítségre volt szüksége, a telefonbeszélgetés akár két órán keresztül is tartott. Ekkor kicsit megorroltam. De semmi nagy balhé nem lett, megmondtuk anyósnak, hogy szívesen segítünk bármiben, de lehetőleg ne éjjel hívjon.
2020. okt. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én látszólag ki jöttem a párom szüleivel, szemembe kedvesek voltak hátam mögött ellenem hangolták a páromat néha sikerült is. Úgyhogy külön költöztünk azóta szépen megvagyunk hetente felmegyünk ha kell segítünk de azért bizonyos határok vannak.
2020. okt. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!