Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek? 29...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? 29 éves vagyok és eddig még csak 3- szor csókolóztam de az is egy lánnyal volt.

Figyelt kérdés

Már nagyon el vagyok keseredve hogy már a legtöbb tini sem szűz én meg még csak csókolózni is 3-szor.


(férfi vagyok ha valakinek nem esett volna le)


2010. aug. 8. 22:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Az úgy írjuk hogy Alehandro hanem Alejandro. :D
2010. aug. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
nem gáz én még 21 évesen is szűz vagyok és nem érdekelnek a nem szüzek és, hogy a mai tinik már elvesztik hamar...szerintem felelőtlenek nagyrészt. Még nem vagy elkésve, bepótolhatod... próbálj munkahelyeden keresni vagy eljárni színházba vagy attól függ mit szeretsz arra fele keresgéljél:)
2010. aug. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy vagyok, mint a kérdező, sőt idősebb is, 32.

Szégyellem magam, de nem jön össze. Átlagos kinézetű vagyok, többek szerint tagadhatnék a koromból is.

De vissza a kérdésre. Nem tudom, ahol Te laksz, milyen a környezeted. Úgy értem, pl. baráti kör, és egyáltalán van-e kikből választani.

Nálam az a gond, hogy ahol most lakom, nem sikerült újabb baráti kört kialakítani, akikkel járhatnék valahová.

Másik, egy kis faluban lakom, nem igazán van választék, sokan el is keltek már.

Többen írják, sokszor összejöhet utcán, parkban, boltban is. Hát nekem ez még eddig nem jött be.

Olvastam olyan szervezett utakról, ahova csak szinglik jelentkezhetnek.

Hát igen, az nekem is eszembe jut, hogy sokan túl vannak rajta, de nálam a szexhiányt talán felülírja a szeretethiány.

Érzem, hogy ebben a korban egyre nehezebb ismerkedni és kezdek félni a magánytól.

Talán azért is nehezebben fogadják el az embert, ha tudják, nem volt senkid, és az, hogy szűz vagy még a legtöbb esetben kiderül, mert az ugrik be, valami baj lehet az illetővel, pedig egyszerűen csak az van, hogy nem jön össze.


32/F

2010. aug. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Most magadnak válaszoltál?

Ez sajnos fake.

2010. aug. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

ez tényleg magának válaszolt! te kérdező kiírta ki vagy!

CIKI!

2011. dec. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!