Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a jó és mi a rossz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jó és mi a rossz a szerelemben?

Figyelt kérdés
mondjuk tapasztalatotok alapján
2010. aug. 8. 22:49
 1/9 anonim ***** válasza:

jó: amik miatt emlékezetes marad

rossz: mikor vége

2010. aug. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az első leírta lényeget.
2010. aug. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A Rossz: Ijesztő ennyire kinyílni, és odaadni magad mindenestül egy másik embernek. Mikor övé lelked és tudod, hogy bármikor darabokra törhet.


A Jó : hogy mégsem teszi meg.

2010. aug. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Jó: Ha vele vagy jobb embernek érzed magad, jó kedved van, felszabadult és boldog vagy.

Rossz: Ha nem viszonozzák, megcsalnak, átvernek, kihasználnak

2010. aug. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
7%

jó: nincs

rossz: szánalmas dolog ahogy van :D

2010. aug. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
22:58 semmi baj, majd túlteszed magad a csalódásokon :) ha nem sikerül akkor pszihomókus :)
2010. aug. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jó: szerthetsz valaki, mindig van valaki, akinek kiöntheted a lelked

Rossz: ha nem viszonozzák áés reménytelen. Mint az én esetemben. Már egy éve szerelmes vagyok belé, és képtelen vagyok túltenni magam rajta. :( Kell nekem! :'( <3

2010. aug. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jó, hogy ha hajtasz akkor olyan rejtett adottságokat hozl a felszínre amikről nem is tudtál, pl én egy lány kedvéért tanultam meg rajzolni. A rossz meg az, hogy nem garantált a happy end :(
2010. aug. 9. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
23:16 szeretem amikor látatlanba próbálnak az emberek okosnak tűnni és akkor benyögnek egy ilyen hülyeséget :)
2010. aug. 10. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!