Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rák és ikrek a szerelemben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rák és ikrek a szerelemben miéért enynire rossz?

Figyelt kérdés
igazábol csak az érdekelne h van e még vki olyan helyzetben mint én.....19 éves srrác vagyok(rák)...kb 3-4 kapcsolat probálkozásom volt eddig.. és mindegyiküknek ikrek volt a csillagjegye...és mindigegyikükkel ugyanaz a séma volt...elöször pár honapig minden oké aztan undorito modon átbasztak ...és most nem azér mondom ezt mer teljesen ien horoszkop megszállot vagyok de ez már télleg hihetetlen h midnig olyan hamar szerelembe esek és utána meg sziivok:( és midnig ikrek..... kajak elmegyek mostmár jósnöhöz v nemtom...
2009. júl. 19. 03:00
 1/10 anonim ***** válasza:

Ismerös én is rák vagyok amuggy de szerintem ez nem horoszkop függö.... inkább csak rossz csajokat fogtál ki és h ikerek az véletlen egybeesés. Az én párom rák de igy se boldogolunk ....nem szeretjük egymást csak vagyunk..

Szerintem jósnö helyett keres egy másik csajt aki nem ikrek :P

2009. júl. 19. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ÁÁ hülyeség... Egész egyszerűen csak véletlen, hogy ilyen jegyü lányokat fogtál ki. Lassan húsz éve élek házasságban és még soha vágtam át a páromat. Egyébként iker vagyok.
2009. júl. 19. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de én kezdek ebbe hinni, hogy akivel horoszkóp szerint nem illek össze, azzal tényleg nem. Most egymás után 2 olyat fogtam ki, akiknek megegyezett a horoszkópja, de az enyémmel egyáltalán nem illett össze, és tényleg nem, nagyon szar volt :S Akivel meg horoszkópilag is összeillettem, azzal jó volt minden :)
2009. júl. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem a barátom ikrek, én oroszlán és hát sokszor nagyon nehéz vele, mert én minden erőmmel szeretni szeretném, de ő ugye ezt nehezen viseli, mindig kitáncol egy kicsit, kell neki a szabad tér. Tökéletes ellentétei vagyunk egymásnak etéren. Az ikrek nem a hűségéről híres, de ez emberfüggő is. Engem a barátom sokszor nagyon meg tud bántani, de nem csalna meg mert empatikus személyiség, és utál fájdalmat okozni. De a legkiismerhetetlenebb jegy szerintem. Már ugye ha illik rá a leírás.


Nekem is két ikrek pasim volt eddig, de az első barátommal 4 évig voltam együtt, és TÖKÉLETESEN ellentétes a személyisége a horoszkópban leírtakkal. Ez gondolom nagyban aszcendens függő is. Nem lehet mindenkit besorolni pár jegyleírás alapján.

2009. júl. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ikrek vagyok én is és lány (:

De én például sose basznám át a barátomat, mindössze annyi kell, hogy hagyjon egy kis szabad teret, és élhessem én is az életem.


Szerintem ennyi bőven elég.

2009. júl. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

nem az ikrek a rosszak és nemhűségesek hanem a csajok akiket kifogtál :)

egy iker lány

2009. júl. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat:) hát remélem télleg csak rosszakat fogtam ki aztan engem is megtalál a nagy szerelem.....:D
2009. júl. 19. 16:17
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is rák vagyok. Volt 3 ikrek barátnőm akik szintén köpönyegforgató módon kihasználták az érzelmeimet. Nem vagyok rájuk kíváncsi többször kapcsolati téren, színészkedjenek másnak.Rossz rájuk gondolni. Pedig nagyon jól indult, olyan érzelmeket még senki nem hozott ki belőlem. Csak hát egy idő után nem voltam már számukra elég érdekes... Maradok a kis skorpiómnál, aki valóban olyan érzelmes mint Én és nem csak tetteti:)
2009. szept. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

hehe... most elképzeltem, hogy a volt barátom (rák) is ugyanezeket mondhatja rám :D (ikrek vagyok)

De basszus. attól hogy nem illünk össze, még nem én vagyok a főgonosz! Engem meg halálra idegesített a féltékenységével, meg a sírásával meg azzal h "ne smároljunk hanem beszélgessünk".

Persze távolról nagyon szimpatikusnak tartom a rákokat.

2010. ápr. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Van ebben valami. Én sem vagyok nagy horoszkópos, most direkt nem néztem utána, hogy mi lesz,ha de bejött sajnos. Rák vagyok( 18 éves lány), és az exem ikrek. Olyan érzelmeket még sosem hozott ki belőlem senki,mint ő. Beleszerettem, erre mikor nem is gondoltam volna, ejtett. Kihasználta az érzelmeim,és hogy bíztam benne. Ráadásul facebookon tette ezt. A leggerinctelenebb dolog a világon.. Én többé ikrekkel nem kezdek.. :/
2012. dec. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!