Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik feladták a párkeresést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik feladták a párkeresést mivel foglalják el magukat? Boldogok vagytok egyedül?

Figyelt kérdés
2020. okt. 19. 21:53
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
83%
Önsajnáltatással, nem vagyok boldog.
2020. okt. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
Hát az nem jó. Valami pozitív vélemény esetleg? Nem mindenkinek lehet társa, viszon úgy gondolom, hogy mindenkinek kijár, hogy boldog legyen társsal vagy anélkül.
2020. okt. 19. 21:56
 3/45 anonim ***** válasza:
98%
Dolgozok, netezek, filmet nézek, barátaimmal vagyok. Nem tudom milyen érzés boldognak lenni, szóval még az is lehet, hogy most is az vagyok. :D
2020. okt. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
77%

Nem, de ha lenne valakim akkor sem lennék boldog, maximum "kevésbé boldogtalan", de ez azért annyira nem lenne hatalmas különbség.


A titok: Nem belegondolni. Mondjuk szinte mindennek ez a titka. Nem szabad jobban belegondolni abba, hogy miben élünk, merre tart a világ, mi várható a jövőben, mert csak a depresszió üdvözöl a gondolatfolyam végén, mert a világ saját maga elpusztítása felé halad, egy kizsákmányoló rendszerben élünk, ahol rengeteg az igazságtalanság, és megváltoztathatatlan társadalmi beidegződések vannak.

2020. okt. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
78%

Számolom a pénzemet

Azt teszek mit akarok

Nincs hitelem mindenem megvan

Utazgatok

F

2020. okt. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
88%

# III.Edricus Anxious


Csodálkozom azon, hogy egyedül vagy, amikor az egyik legértelmesebb kommentelő vagy itt. Mondjuk, ha most egyedül is vagy, a te helyzeted sokkal jobb, mint az itteni lúzereké, te egyszerűbben találhatsz csajt, mint ők, mert tehetséges vagy.

2020. okt. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
89%

Nem vagyok boldog, de boldogtalan sem. Az üresség a legjobb szó erre vagy talán a kiégés. Munka mellett úgyis kevés időm van szóval nem nehéz erre a pár órára elfoglaltságot találni. (Igazából nem veszem igénybe a szabadságaimat. Az új munkahelyemen 2 év alatt 8 napot voltam szabadságon.)


F

2020. okt. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
66%
Bonyolult. Jó ideje ez egy fekete folt az életemben. Jelenleg épp állást keresek, most ez foglal le gondolati szinten, mert igazságtalanul küldtek el 3 év után. Akkor jött még egy műtét is nem rég, nem sportolhatok emiatt még 3 hétig, ami már ugyanennyi ideje a hátam mögött van, szóval vannak problémák. Erre rájon az is, hogy egyedül vagyok, mint az ujjam. Szüleimen, testvéreimen kívül kb senkire sem számíthatok. Tudom, ez még javában szerencse, mert van, aki még rájuk se. De mindent egyedül kell ebben a a qrva életben csinálnom. Diplomás vagyok, egyedül élek, sportolok, csomó minden érdekel, kommunikatív vagyok és még rosszul sem nézek ki. Ennek ellenére egy párkapcsolati vákuumban vagyok 7 éve. Aki engem akart volna az elmúlt években, nekem nem jött be, mert kövér nők voltak. Nem is értem, amikor én normál alkatú vagyok a sportolás mellett. Mintha valamiért csak a kövér nők akarnának. Semmi bajom velük, egyszerűen nem vonzanak, na meg ha már én is rendszeresen sportolok...csak nézem, ahogy másoknak minden sikerül, összejön, én meg itt baxakodok 122-es IQ-val.
2020. okt. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
84%

Nálam a barátkozás kiesett, eléggé intro vagyok. Sportoltam ezerrel, kreatív hobbik, macskázás, önkénteskedés, olvasás.


Ebbe az idillbe rondított bele a későbbi férjem:)

2020. okt. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
81%
Ezerrel készülök az egyetemi felvételire, illetve dolgozom. Jobb is, hogy most nincs pasi, mert nem lenne időm rá. Inkább magamba fektetek, annak van értelme.
2020. okt. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!