Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit rontottatok el a párkeresésben, amiért most esetlegesen egyedül vagytok?

Figyelt kérdés
Saját példámat hozva: mindig túl kedves próbáltam lenni, alkalmazkodni mindenkihez, amikor nem sikerült, vagy nem azt a választ, reakciót vártam, ami a kicsiny agyamban körvonalazódott, akkor feladtam, vagy bevágtam a hisztit. 1-2 netes beszélgetés után erőltettem a találkozót, de volt, hogy már a kapcsolatot is. De közben, ha találkozóra került sor, egy csókot sem mertem kezdeményezni a végén - mindezt (akkor még kis)fiúként. Ma nosztalgiázás közben előtörtek belőlem ezek a gondolatok és jókat mosolyogtam magamon. Csak aztán eszembe jutott, hogy emiatt golyóztam be annyira, hogy már párt sem akarok és próbáltam a női nemre áttolni a felelősséget, hogy biztos miattuk voltam/vagyok egyedül és mindenért ők a hibásak... Csak sajnos majdnem mindig, minden a mi hibánk, a többiek csak megállók. De nehéz ezt beismerni... Ti megtettétek már magatoknak?
2018. márc. 24. 22:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

A folytonos baj keresese a folytonos veszekedes a dramak a feltekenykedes az onbizalom hiany a szellemi eretlenseg a mult felhozasa a gyerekesseg a bizalom hianya a pesszimizmusom a lelki serelmeim. (8 ev es 4 parkalcsolat tortenete)

35f

2018. márc. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
25f*
2018. márc. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Hans Pötterman ***** válasza:
nem is igazán kerestem párt soha... xartam az egészre sajnos, vártam a csodát de tenni nem tettem semmit
2018. márc. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Több olyan lány is van, akinél hibáztam, de mind közül csak egyet sajnálok igazán. Az Ő esetében nagyon gondoskodó voltam és nem vettem észre, hogy túlságosan rámászok ezzel. Az én hibám miatt nem lettünk egy pár és bár eltelt már azóta 2 év, ezt sosem fogom megbocsátani magamnak. Ő igazán különleges lány volt, én meg elbaltáztam.
2018. márc. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
46%

Nem érzem, hogy bármit is elrontottam volna.

Nem találkoztam még olyan nővel, aki külsőre és belsőre is nagyon megfogott volna.

A többség szürke.

2018. márc. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
nekem is az (volt) a hibám, hogy a csodát vártam. nem mertem flörtölni, határozottabban lépni, emberek szemébe nézni.
2018. márc. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Már egy ideje azt rontom el, hogy senkinek nem adok esélyt :)

N

2018. márc. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem szabadott volna megszületnem.
2018. márc. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Három dolgot rontottam el leginkább, azt, hogy kerestem, azt, hogy találtam és azt, hogy feleseggül vettem. :D De ennek szerencsére már vége, a válásom óta boldog remete vagyok és remélem az is maradok. :)

Keressen az akinek két anyja van. :D

39/F

2018. márc. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem vettem észre időben a jeleket amit küldött. Nem léptem, màs meg igen. Most vele van.
2018. márc. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!