Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon jól teszem, ha bevállalo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon jól teszem, ha bevállalom a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Van egy pasi, akivel sose tudtam volna elkepzelni egy kapcsolatot, mert kinezetre sem felelt meg, se mint háttér, de sokat tett azert, hogy megvaltoztassam a véleményem, sokat tett értem, dolgokat, amelyek nekem akkor es ott fontosak voltak.

Nem vártam el, hogy tegyen bármit, de ragaszkodott hozzám.

Azt szeretné, ha bevállalnám a kapcsolatunkat a család előtt és én is úgy érzem, hogy igaza van.

Tényleg, semmi rosszat nem tudok rá mondani, sose bántott, sose kritizált, türelmes volt mindig velem, tűrte a hisztim sokszor



2020. okt. 20. 09:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

Ha ez a kérdés felmerül benned, akkor már régen rossz.

Sztem nem akarod felvállalni, mert kicsit sem az eseted, csak próbálod jó színben feltüntetni, és rábeszélni magad erre.

L

2020. okt. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szóval neked nem jön be, azt hogy mint háttér se felel meg, ezt nem értem.

De ha nem tetszik valaki, csak azért mert hát végülis jó lesz nekem, mert elviseli a hisztijeim, miért vagy vele?

Csak én nem értem?

2020. okt. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A tudat alattid küzd mindig.
2020. okt. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne hitegesd szegényt, mert később csak nagyobb sebet fogsz okozni!
2020. okt. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Akkor tennél jót, ha befejeznéd ezt a kapcsolatot... hidd el, hossú távon így járnátok jól mind a ketten.
2020. okt. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem, nem teszed jól... magadra erőszakolni a szerelmet, az érzéseket nem lehet, az vagy jön, vagy nem. Miért akarsz belemenni egy kapcsolatba amiben eleve nincsenek érzések, később mitől lenne jobb? Inkább engedjétek el egymást és ne hitegesd szegény srácot.
2020. okt. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha kérdezned kell az nem jó, magadnak kell érezned, hogy eljött-e az ideje, hogy bemutasd.
2020. okt. 21. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Yoda m. ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Az eddigi válaszok egyértelműek. Nincs is mit különösebben hozzátennem.

Ám annyit azért megtehetsz, hogy alapos önvizsgálatnak veted alá magad...

Hogy vajon miért nem érezted azt vele szemben... amit Ő viszont érzett veled szemben.

Hogy például nem túl magasra emelted a lécet, amit már csak igen kevesek tudnak átugrani. S azon kevesek meg hát... épp nem arra járnak, ahol meg Te jársz. Általában ez így szok lenni.

Olyan ez is, mint az evés... aki túlságosan válogatós, az rendszerint éhen marad.

Hát ezen érdemes eltűnődnöd, no meg azon is, hogy vajon MIÉRT is ragaszkodik annyira Ő tehozzád. Ugyanis annak OKA van. És nem is biztos, hogy azért annyira ragaszkodó, mert Te lennél számára a világ legjobb, legszebb, legokosabb, legnőiesebb, leg... leg... esete. Mert az is lehet, hogy a leg-ek közt a tolerancia az, ami rád a legjellemzőbb. Vagy a félelem attól, hogy netán egyedül maradsz... ha Ő sem nem pályázik rád...

Megjegyzem, egyik sem túl jó ómen.

Ezeken érdemes elgondolkodnod.

Az ERŐ legyen Veled!

2020. okt. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Yoda m. ***** válasza:

Bocsánat...

Tolerancia helyett inkább az egoitás szó a helyesebb. A kolerikus szem. típusra talán a legjellemzőbb. És van, aki épp azt keresi a másikban, amivel ő maga nem rendelkezik.

Vizsgáld meg, hogy Ő vajon mennyire képes veled "egy húron pendülni". Ha... csak azért, hogy neked megfeleljen... az sem túl jó ómen.

Az ERŐ legyen Veled!

2020. okt. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó. Mi az egoitás? Kifejtenéd bővebben ? En is gondoltam hogy lehet azert ragaszkodik mert kapcsolatfuggő
2020. okt. 21. 10:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!