Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, hany alkalmi kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hany alkalmi kapcsolatotok volt eddig? Mennyire tartjatok bevallalosnak magatokat?

Figyelt kérdés
2020. márc. 4. 07:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
63%

Volt egy pár, de nem mondanám soknak. Mikor egyedül van valaki, akkor szerintem nem bűn. 😃

Bevállalósságot tekintve van egy határ, semmi extrém nem vonz.

2020. márc. 4. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
72%
Alkalmi 0,amúgy meg nem hiszem, hogy az a bevállalósság, hogy idegen hapsik előtt megalázom magam.
2020. márc. 4. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
14%
Miért lenne megalázás? Totál prűd vagy. Egy nőnek is vannak szükségletei, és nem, az ujjazás, meg műkuki nem ugyan az, mint egy vérbeli pasival szexelni. Ahogy egy pasinak se ugyan olyan, ha kiveri, mint nővel szexelne. Ideig óráig elmegy. Bár mindegy, mivel egy nő 1-2 hónap alatt simán talál egy pasit, de ezzel szembe egy pasinak nem biztos, hogy össze jön egy nő ugyan ennyi idő alatt.
2020. márc. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
34%
Sőt, én 10 év alatt nem találtam senkit, mert mindig azt kaptam, hogy senki esete nem vagyok. Előző voltam.
2020. márc. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
82%
0, és egyetértek a másotokkal.
2020. márc. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
86%
Másodiķkal
2020. márc. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
0. Nem vonz, hogy egy totàl idegennel àgyba bújjak.
2020. márc. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
42%
Jo latni hogy vannak meg meltosagteljes nok. :)
2020. márc. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
39%
Jó pár.Meg viszony is.Szerelmes nehezen leszek,akkor nem hiányzik más.Ha egyedül vagyok és nincs álkandó partner,akkor amikir kedvem van kerítek egyet.Ez változó,hónapokig is kibírom szex nélkül Elég beválkalós vagyok,de ez függ a partneremtől is.
2020. márc. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
85%

Több alkalmas volt. Tehát 2 ember volt az életemben, amikor egyedülálló voltam, és pár hónapig tartó szexkapcsolatok voltak. 2 évig voltam egyedülálló, az egyik 2 hónapig tartott a másik pedig 6. Mind a kettő máskor, és nem egyszerre. Előtte 5 évig párkapcsolatban voltam.


Egyébként mind két férfit ismertem már, az egyikkel már nem beszélek, a másik pedig jó barátom, akivel diszkréten kezeljük ezt, és már mindketten párkapcsolatban vagyunk.

2020. márc. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!