Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, ha 20 évesen még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha 20 évesen még nem volt párkapcsolatom?

Figyelt kérdés
2020. okt. 21. 00:41
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Nekem se, szóval egy cipőben vagyunk. Én nem érzem gáznak, noha sokszor megérzem a hiányosságát és emiatt magam előtt kicsit gáz. De csak magam előtt. Viszont nem nagyon teszek azért, hogy legyen valakim, de ez nem önbizalmi, vagy külsőleges problémákra vezethető vissza az én esetemben.
2020. okt. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nálam is összetettebb a dolog... csak most elkezdtem dumálni egy sráccal és szóba jött az eddigi párkapcsolatok téma és cringenek éreztem, hogy annak ellenére hogy csak 2 évvel idősebb, már több kapcsolata is volt, nekem meg még egy se
2020. okt. 21. 01:08
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
#1 Hát igen... ismerős a helyzet. Régebben én is gáznak éreztem társaságban, hogy nem volt még soha párkapcsolatom. Most már csak magam előtt érzem gáznak időnként. Nem tudom miért, mert máskor viszont tudom, hogy sajnos így helyesebb jelen helyzetemben, egyszerűen nincs időm jelenleg másra. Egyébként vannak, akiknek a szemében pirospontot érdemel az a személy, akinek még nem volt párkapcsolata. Bár ez is nem-, korfüggő, általában a lányok el szokták várni, hogy a fiú tapasztalt legyen szexuális téren is akár, de fordítva nem látom jellemzőnek. Érdekes módon én még nem randiztam olyan lánnyal, akinek lett volna már párkapcsolata korábban. Pontosabban volt egy, de ő saját bevallása szerint csak 2 napig tartott az a kapcsolat :D.
2020. okt. 21. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Cikibb, hogy már nem tudsz egy ép magyar mondatot összerakni angol jövevényszavak nélkül.
2020. okt. 21. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
4%
Nálam ez kizáró ok lenne, ha a pasi mondaná ezt.
2020. okt. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%
Nekem 32 évesen se.
2020. okt. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Nekem inkább az a fura, hogy az emberek milyen szerencsétlenek. A legnagyobb hibának azt tartom, hogy képtelenek kezdeményezni, mert félnek. De mitől? Ha elutasít, akkor mi van? Semmi, van még több milliárd másik ember a világon. Semmi megalázó nincs abban, ha nem jössz be valakinek. Nem lehet mindenkinek tetszeni, nincs olyan ember, aki mindenkinek tetszik.
2020. okt. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a gáz benne, hogy ennyi idősen nem volt. Az a probléma, hogy nem tapasztaltad meg milyen fiatalon szerelmesnek lenni. S nem konkrétan szexuális párkapcsolatra gondolok, hanem a folyamatra, amit fiatalként másként élsz át és megannyi remek sztori keletkezik belőle a közös élmények mellé. S a tapasztalat élőben ezerszer másabb és hasznosabb ("saját kárán tanul az okos"), mint elméletben meggyőzni magunkat, hogy nekem azért nincs mert...és így helyes.
2020. okt. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
50%

Nem gáz. Egy régi ismerősöm 22 évesen ismerkedett meg a mostani férjével, előtte barátja sem volt.

Nekem volt már barátom (3), de amikor kiderült, hogy miket csinál, ott is hagytam.

Jelenlegi párommal 4 éve vagyunk együtt, és minden klappol, neki nem volt párja korábban.

(26L)

2020. okt. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
a tízmillió légy nem tévedhet mondással élve, biztos jó lehet az átlagnak, de a deviancia is édes.
2020. okt. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!