Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokat fingik a baratnom es ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokat fingik a baratnom es ez engem mar kisse zavar, mit tudnek tenni ez ellen?

Figyelt kérdés

Kozel egy eve vagyunk kb. egyutt, negy honapja egyutt is elunk, 21 eves mult nemreg, viszont a baratnomnek ez a szokasa nagyon zavar es hiaba mondom neki mindig csak nevet rajta. Kezdetben meg kakioni se mert menni, ha kellett neki mindig elkuldott boltba vagy ki a teraszra, de olyan is volt mint kesobb bevallotta hogy ezert hazament, most meg mar annyira elkenyelmesedett hogy ahol eri ott konkretan befingik... Eleg lelombozo, hogy pl. all a konyhaban es fozes kozben bedurrogtat... Pedig regebben tenyleg szegyelt minden ilyesmit.


Talan az lehetett a fordulopont mikor egy hazibuliban rajott a kakilas es engem allitott a nem zarhato ajto ele hogy nehogy benyisson ra valaki. Utana kezdtem el eszrevenni hogy mar orrhon sem kuld el meg a pukit se szegyelli annyira mint regebben. Most meg mar tenyleg gatlas nelkuk ahol rajon ott elengedi, nem zavartatja magat. Tulelem persze, csak kicsit zavar hogy nincs benne ennyi jol neveltseg hogy direkt ne fingjon az orrom ala. Tudom vannak akik ezt elvezik, en nem ilyen vagyok...



2020. okt. 21. 12:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
97%

Azért nem kell elhinni, hogy direkt az ORRA ALÁ teszi az alfelét!!! Szerintem, csak a kérdező közelében, füle hallatára teszi. Két - egymáshoz közel álló - ember viszonylatában természetesnek tartom, ha ezt megteszik.

Kérdező, ha Neked ez nem imponál, akkor bizony fel kell tenned a kérdést: Továbbra is vele, vagy nélküle.

Mindez, amit írtam nem vonatkozik olyan esetekre, amikor valakinek gyomorrontása van, vagy olyat evett, amiknek kellemetlen szagok a velejárói.

Bárki lepontozhat, de azt sem látom elítélendőnek, ha valaki a konyhában, főzésközben kiereszti, hiszen a szag nem bújik be az ételbe.

2020. okt. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
98%

Szar lehet neki melletted. Mégis hol engedje el magát az ember ha nem otthon a szerelme mellett? Nő vagyok, de ott is hagynék egy olyan pasit aki mellől félóránként/ óránként el kell rohangálnom fingani mint valami mérgezett egér.

Simán csináljuk egymás előtt itthon, max jót röhögünk és ennyi. Teljesen természetes dolog egymás közt. Az pedig nem az, ha a párodnak előtted is szorongania kell....szerencsétlen csaj:(

2020. okt. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
84%
A fing a bizalom szimbóluma is, amellett, hogy tényleg kiábrándító. Nálunk sem tabu a puki (csak a konyhában) és szerintem elég rossz hozzáállás, hogy már otthon sem érezheti magát szabadabban az ember...
2020. okt. 31. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Igazán jó csajok lehettek 8-as és 10-es 😀
2020. nov. 27. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

8as vagyok

Köszi, a Zuram is pint így gondolja🙂

2020. nov. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 $$$$$ ***** válasza:
100%
Nehogy mar ez zavarjon... Felnőtt emberek vagytok ráadásul egyutt éltek. Nem varhatod el ,hogy ahanyszor fingania kell elvonuljon vagy ha wc-re kell mennie akkor teged elküldjön othonrol... 21 eves vagy. Ez a mentalitas kb. a 15-6 eveseknel van hogy nem mernek egymás előtt fingani... Én jelenleg szingli vagyok. De sose zavart amikor volt barátnőm pukizott ugy hogy ott voltam mellette. Mivel a fingas termeszetes dolog nem várom el hogy valaki azert elvonuljon mert fingania kell...
2021. jan. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!