Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar a baratnom multja?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A baratnommel 5 honapja vagyunk egyutt. O eleg fiatalon hazasodott, de 4 honapnyi hazassag utan elvaltak a ferjevel, utana pedig a baratnom kisse belevetette magat a nagyvilagi budapesti eletbe. Ivas, bulizas, szex fuvel-faval, stb. A valas kimondasa utani 2 honapban kb. 15 ferfival volt (ez csak a sajat bevallasa) es utana jottem en az eletebe. Nagyon szeretem ezt a lanyt, de kicsit nehez elmennem amellett, hogy minden egyes buli alkalmaval 2-3 pasival kavart es legalabb egy agyba is vitte. Nemreg volt is ebbol vitank, mert nagyon nem szeretnem, hogy elmenjen bulizni es hulyere igya magat, mert szerintem ugyanugy megeshet ez... kicsi mennyiseg is megart neki es teljesen magan kivulre kerul.


Nagyon elkeserit hogy a valas ezt hozta ki belole es elkezdett r____c-kent elni es viselkedni. Mellettem mar nem csinalja, mert szeret, de ugyanakkor nehez megbekelni a multal.


Nektek volt mar hasonlo problematok? Foleg ferfiakhoz inteznem a kerdesem, ha a Ti baratnoitekrol szinten derultek ki erdekes/ketes dolgok a multbol!


25f - 23n


2019. júl. 10. 14:48
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
68%
Volt már ilyen barátnőm, de aki ribi volt, az ribi is marad. Soha többet.
2019. júl. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Ez bennem is bennem van. Azert is felek hogy elmenjen inni a haverokkal a pesti ejszakaba hol ezrevel vannak kiehezett kanok. Nem tudom meddig tarthat igy ez a kapcsolat, lehet hogy en is kicsit tulgondolom, de szerintem nem helyes az amit o muvelt honapokig.
2019. júl. 10. 14:53
 3/24 anonim ***** válasza:
18%

Nekem is volt, és attól tartok egyet kell értsek az elsővel.


De amíg megvan használd és éld ki rajta a perverzióid, mert arra viszont tökéletes ugródeszka.

2019. júl. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
81%
Az én párom is 15 fiúval volt, de más körülmények között. Könnyen szerelembe esik és pár hetes kapcsolatban is lefeküdt az aktuális párjával. Úgy voltam vele, hogy 30hoz közel már benőtt a feje lágya és nem veszekedtem vele, bizalomra építettük a kapcsolatot. 1 éve vagyunk együtt és eddig minden jó.
2019. júl. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
81%
Ez a kiéltem magam, bulik, pia, szex azzal akinek farka van, bármikor előjöhet újra. Pont egy ilyennel beszélgetek. Megállapodott, családja van. Rendes férje, aranyos kislánya és most 34 évesen ott tart megint új farkak kellenek.
2019. júl. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
64%
Ha 30lenne aztmondanam hogy na oké. De 23eves meg tombol. Nekem is lehetett volna ilyen baratnom, de nemet mondtam a szivemnek mert nagyon szerelmes voltam de az eszem hala istennek nem hagyott cserben. En nem bantam meg, mostani parjat is csalja, allitolag azert mert nem szeretik egymast csak vannak es ha szerelmes lenne nem tenne ilyet, dehat sose tudni.
2019. júl. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Sajnos - egyik haverom szerint - csak ido kerdese hogy az alloviz mikor tamad fel. Eleg egy alkoholtol megbodult ejszaka vagy szimplan egy 10/10-es pasas felbukkanasa es maris nem erezhetem magam biztonsagban. Bar, szerintem manapsag mar egyetlen egy pasas sem erezheti magat biztonsagban egy kapcsolatban, mert mindig ott van a lehetoseg hogy felremegy a no. Igy valoban az marad, hogy dugom amig lehet aztan kiderul.
2019. júl. 10. 15:11
 8/24 anonim ***** válasza:
79%

Basszus én meg még attól is tartok, hogy megismerkedek egy normális férfivel és sokalni fogja azt a 3 kalandot meg egy komoly kapcsolatot..


Egyébként az én ismeretségi körömben az ilyen lányok ilyenek is maradtak. Volt aki kapcsolatban próbált teljesen normális maradni, de hamar ki is szálltak a kapcsolatból és folytatták ezt.

2019. júl. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőtöknek jobb lesz, ha elfelejtitek egymást. Bizalom nélkül csak a másik idejét húzzátok, sosem lesz stabil a kapcsolat. Te sosem fogsz megbízni benne (valoszínűleg jogosan egyébként), ő pedig mindig korlátozva lesz, hogy nem mehet sehova. Mindkettőtöknek rossz.
2019. júl. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
70%
A kalandoktól való félelem a te bizonytalanságodból jön :) Én pl nem félek semmi ilyentől pedig a barátnőm nagyon népszerű csaj akit sokan megfektetnének. De tudom, hogy én vagyok a legjobb pasi a jelentkezők közül.
2019. júl. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!