Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mast nem zavar ha olyan baratnoje van aki minden szutykot megoszt facen es ezek egy reszenel a kedves baratjat is megjeloli? Persze a lajkok az 5-ot nem erik el de napi szinte 10-15 szutykot megoszt a csaj.

Figyelt kérdés
2019. jún. 4. 00:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%

Segítek...


Profil => Követed => "XY" követésének a leállítása

2019. jún. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Az oke. Egy ismerosnel lattam ilyet de ezutan gondoltam bele hogy en hamar veget vetnek ennek ha az en baratnom lenne.
2019. jún. 4. 00:08
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
És miért vagy irigy, féltékeny a csajra, hogy ez ennyire felzaklat es süt belőled a rosszindulat?
2019. jún. 4. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

g

e

t


l

i

f

e



miert foglalkozol masok eletevel?

2019. jún. 4. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
Én sem értem miért érdekel. Nekik így jó, lehet a pasas is szereti a nyálas dolgokat, lehet csak átmenetileg vakítja el a szerelem és a punciillat. Ő dolga, majd ha zavarja megbeszélik, vagy szakítanak, vagy akármi.
2019. jún. 4. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
Én olyat ismerek, akinek ez kifejezetten jól esik a barátnőjétől, meg úgy általában bárkitől.
2019. jún. 4. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Sokkal szánalmasabbnak gondollak téged, amiért ennyire felzaklatnak egy random ismerősöd facebookozási szokásai. Láthatóan nem zavarja a pasiját, akkor téged miért zavar? Ez az "5 lájknál több nem jön rá"- szöveg pedig arra enged következtetni, hogy te a Facen éled az életed és az alapján ítéled meg az embereket , hogy hány like érkezik a bejegyzéseikre, ergo semmivel nem vagy jobb mint az, aki állandóan megoszt valamit.
2019. jún. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mert én is folyton látom...:D Bár hiába estek nekem sokszor látszik hogy már neki is kínos a sok megjelölés. :D
2019. jún. 4. 15:47
 9/11 anonim ***** válasza:
8: Ember! Te vagy az, aki oda kattint! Ez nem egy olyan dolog, aminek passzív elviselője vagy! Te teszek azért, hogy lásd! Ááááá!!! XD XD XD XD
2019. jún. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Sajnos nem én döntöm el mi jelenjen meg az üzenőfalamon. :(
2019. jún. 4. 17:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!