Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szex kapcsolat kérdés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex kapcsolat kérdés?

Figyelt kérdés

Főképp attól kérdezem, akinek már volt, normális, hogy mostanában több időt szeretne velem tölteni? Pl egy egész hétvégét.

Vagy többet akar!? Fel éve tart előtte heti 1x találkoztunk, szex és kevés beszélgetés, újabban egyre többet beszélget velem és keres, várja h keressem.



2020. okt. 21. 17:03
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
65%

Miért, mások a te embereddel dugtak? Honnan tudjuk itt, hogy ez mit akar? Biztos kiesett az a sorból, akivel beszélni is tudott.

Hány évesek vagytok, hogy baxni megy, kérdezni nem? Felnőtt kategória.

2020. okt. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
50%
Sokszor ez lesz a szexkapcsolatokból. Többet akar.
2020. okt. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
24%

1.-nek.


Te mi vagy? Lecserélt feleség-sárkány, vagy lúzer INCEL, aki csak a neten lát puncit?

2020. okt. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Első.. Nem értem a reakciód,miert vagy ebben a kategóriában, ha értelmes választ nem adsz?

Természetesen megfogom tőle kérdezni, de személyesen tenném.

Tarsad lények vagyunk, csak kérhetek tanácsot. Főleg ezen az oldalon. Nem tudom hova tegyem ezt. Nem vagyunk kamaszok, házasok, kva sem vagyok.. Egyszerűen az elején megbeszéltük, hogy csak szex mert én akkor léptem ki hosszú kapcsolatból PONT. nem kell túl misztifikálni és lotyózni.


Köszönöm az értelmes választ!

2020. okt. 21. 17:16
 5/26 anonim ***** válasza:
51%
Lehet többet akar.
2020. okt. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
2.mindig tudtunk beszélgetni, lehet is velem, de sosem szántunk erre időt igazán.
2020. okt. 21. 17:17
 7/26 anonim ***** válasza:
42%
Egy ép elméjű nő nem lesz senki riherongyja. Ha véget ér egy kapcsolat, vár a következőre.
2020. okt. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Nem riherongy vagyok, ugyanúgy élvezem én is és ő is...
2020. okt. 21. 17:21
 9/26 anonim ***** válasza:
68%
Az ilyen kerdeseknel ugyis csak az a jo valasz, hogy tobbet akar, szerelmes lett blablabla. Micsoda szintlepes is egy ilyen szutyok viszonyban, wow. xD
2020. okt. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

De elnézést kérek, hogy nem állok be a sorba és nem szeretnék újabb kapcsolatot

Van egy kisfiam, egyedül nevelem, bőven elég ennyi.

2020. okt. 21. 17:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!