Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A kérdés azokhoz szól, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés azokhoz szól, akik még a szüleikkel élnek: milyen a kapcsolatotok a párotok csalájádjával?

Figyelt kérdés

Persze az is válaszolhat, aki túl van ezen, ha még emlékszik arra az időszakra :) De elsősorban olyanok válasza érdekel, akik a szüleikkel élnek és nem együtt, tehát járnak egymáshoz mondjuk hétvégente, vagy így.

Nem csak az érdekel, hogy jó vagy rossz, hanem hogy miben nyilvánul ez meg: mennyit beszélgettek, mennyire közvetlen, "családias" a viszony, stb. Mennyi időt töltötök egyik, másik helyen.

Azt is írjátok meg, hogy mennyi ideje vagytok együtt.


2016. ápr. 28. 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:
A barátnőm családjával jó a viszonyom. Első perctől fogva próbáltam alkalmazkodni és nem bunkóként állítottam be hozzájuk. Tisztáztam velük hogy én jó viszonyt akarok. Nagyon sokat nem beszélgetek velük mert nincs is időm rá, de ha segíteni kell valamiben akkor megyek és csinálom.
2016. ápr. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát én anyámékkal élek, de én ide nőt nem hoznék soha, ennek van több oka. Fogalmazzunk úgy, hogy szerintem minden nő besokallna attól, ami nálunk van.
2016. ápr. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szóval nincsen barátnőm, de, ha lenne én soha nem akarnám, hogy egy csaj akitől akarok valamit találkozzon a rokonaimmal. Ha dugni akarnánk, inkább fizetnék 50 ezret egy drága szállásért egy Hotelben, mint sem, hogy dugjunk a szobámban ingyen, miközben a családtagjaim ölik egymást a házban, mert ordítanak egymással, stb. vannak durvább helyzetek is, szóval a farkam fel se állna itthon a csajomra, akkor se, ha 10/10-es külsejű csaj lenne, inkább kimennénk az erdőre dugni. Ha pedig feleségül vennék egy nőt, az esküvőre csak a nő rokonai lennének meghívva, az én családomból max anyámat kéne meghívni, nővéremet, apámat semmiképpen, ha jót akarunk magunknak.
2016. ápr. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Párom szüleivel nagyon jóba vagyunk. Kedves, aranyos emberek, nincsenek előítéleteik velem szemben, nagyon befogadóak. Amikor átmegyek, beszélgetek velük pár szót, köszönésnél puszi, vigyázzunk magunkra...stb. Pár hetente van összeülős családi iszogatás náluk, ilyenkor mi is kiülünk hozzájuk. Vannak dolgok, amik nekem szokatlanok, de igyekszem alkalmazkodni. Minden hétvégén ott vagyok, néha hétköznap is 1-1 este ott alszom.

Az én szüleimmel nem sokat találkozik barátom, nem túl jó nálunk a hangulat, így nem szívesen hozom haza. A bemutatás megvolt, de kb ennyi.

5 hónapja vagyunk együtt.

2016. ápr. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az exem családjával viszonylag jól kijöttem. Beszélgettünk néha az anyukájával, meg társas játékoztunk. Azt mindenki nagyon szerette.
2016. ápr. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Engem utál párom nővére és az anyukája is ferde szemmel néz rám. Apukája szerintem semleges irányomban. Igazából nekem sem szimpatikusak, úgyhogy nem szeretek ott lenni. Folyton cseszegetnek, mindenbe beleszólnak, mit mikor hogy csinálunk. Ráadásul a ház is elég rossz felépítésű, mert egymásból nyílnak a szobák.

Emiatt általában szorgalmazom, hogy legyünk nálunk, mert anyukámék szeretik a párom és nem piszkálják egyfolytában, csak hagynak minket békében élni. Néha egy-két mondatot beszélgetnek vele, de nem zaklatják és nem szólogatnak be neki.

Az én szüleim (50 évesek, az övék 60 felettiek).

2016. ápr. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Brian O'Connor!

Miért nem költözöl el tőlük?

2016. ápr. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!