Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akar sok nő amerikai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar sok nő amerikai pasival összejönni? Mi haszna van abból? Tételezzük fel nekem lehetőségem lenne most rá, mégis mi jó származna nekem ebből? Miért akarja szinte rengeteg nő ezt?

Figyelt kérdés
2020. okt. 21. 22:15
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Milyen előnyei vannak ennek?
2020. okt. 21. 22:16
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
Csöppet más az életeszínvonal ott, örülök hogy segíthettem. Máskor is.
2020. okt. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Dolgozni mindenütt kell akkor már inkább itt euban keresnék egy jobban fizető állást valahol, nem egy másik kontinensre mennék el... Nem értem nő társaim..
2020. okt. 21. 22:20
 4/17 anonim ***** válasza:
84%
Senkit se ismerek, aki amerikai pasit akar. Elég nagy kontinens, melyik országra gondolsz?
2020. okt. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
23%

Amerikaban nagyobb esellyel fogsz gazdag palit. Eleve eleg sok penz, h te odamenj. K1 visa, zoldkartya, repulojegy...stb koltsegek.

De vigyazz, mert ott is vannak csorok, akik pl lakokocsiban laknak...

2020. okt. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Itt él de mindegy
2020. okt. 21. 22:28
 7/17 anonim ***** válasza:
86%
Attól, hogy valahova születtünk, még nem biztos hogy ott maradni is akarunk. Neki ez az álma, vágya. Nincs ebben semmi rossz vagy ízléstelen. Téged miért zavarnak egy másik ember egyéni kívánságai, ha azzal nem árt senkinek?
2020. okt. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Ez most nekem szólt?
2020. okt. 21. 22:35
 9/17 anonim ***** válasza:
82%
Nem hallottam még olyan nőről, aki kimondottan amerikai pasival akár összejönni. Honnan ismersz ilyen nőket és hányat? Szerintem őket érdemesebb megkérdezned miért akarnak, mi csak találgatunk.
2020. okt. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
48%
#3: tedd, amit akarsz, nem kell másokat megérteni, nem vagyunk egyformák.
2020. okt. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!