Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jó ha van az embernek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó ha van az embernek párkapcsolata?

Figyelt kérdés
2020. okt. 22. 15:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Ki mondta hogy az jó?
2020. okt. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%
Csak a giliszták szerint jó
2020. okt. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
18%
Nekem még soha nem volt
2020. okt. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
18%
23F
2020. okt. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
21%
Senki se mondta hogy jó...
2020. okt. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az akinek van, az mesélhetne róla egy picit.
2020. okt. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
Milyen érzés stb.
2020. okt. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
49%

Tegyük fel, hogy valakinek nincsenek barátai, vagy már nincsenek mert elköltöztek vagy gyerekek lettek vagy más okból, és tegyük fel, nincsenek rokonok sem. És tegyük fel a kollégái sem azok akikkel eljárhatna bármerre is.


És tegyük fel, hogy a havi keresete is teljesen megfelelő a számára.


- Szuper dolog egyedül is elmenni a tengerpartra nyaralni

- jó érzés egyedül is egy szép nagy lakásban vagy házban élni

- jó érzés egyedül is egy kényelmes szép autóban utazni

- jó érzés mikor este becsomagolod a karácsonyi ajándékodat majd mikor reggel felébredsz és látod, hogy kaptál ajándékot...


De jobb ha mindehhez van egy társad is aki szeret téged úgy ahogy vagy, és te is szereted őt.

2020. okt. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
59%
Ezt szerintem nagyon sokan rosszul értelmezik. Nem maga a párkapcsolat a jó, az a jó ha egy olyan ember van melletted aki a társad, szerelmed, másik feled. Mellette nem érzed kötöttségnek a párkapcsolatot, mert ugyanúgy szabad vagy, de ott van és számíthatsz rá bármikor. Ha ilyen emberrel vagy együtt akkor jó, egyébként meg kár erőltetni, mert jobb egyedül. Ezt mondom úgy hogy 2 éve együtt vagyok a párommal, de előtte nagyon sokáig inkább egyedül voltam
2020. okt. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Csak hátrányai vannak egy párkapcsolatnak.
2020. okt. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!