Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Két mimózalelkű embernek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két mimózalelkű embernek lehet sikeres párkapcsolata?

Figyelt kérdés

Én nagyon lelkis vagyok, olykor nagyon magamra tudok venni mindent, utálom megbántani a másikat, erősen empatikus vagyok és segítőkész, akivel ismerkedek, az szinte ugyanez. Nagyon sok mindenben jól kijövünk, mindenről órákig elbeszélgetünk és végighallgatjuk a másikat.

Két bántásra visszahúzódó ember mennyire alkothat egy párt és mennyire lenne sikeres egy ilyen párkapcsolat?



2019. okt. 26. 23:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
11%
no, vagy ha igen, tiszavirág életű. Kell egy irányító egy kapcsolathoz, ami zömében a férfi.
2019. okt. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem simán működhet. Hasonló a hasonlónak örül. Nem kell túlmisztifikálni. A puding próbája az evés.
2019. okt. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
7%
Kérdező, 34 éves vagyok, szakvizsgázott, doktorált (képpel prezentálom, ha szeretnéd) és tapasztalt...hagyd a fenébe az ilyet. Rövid ideig menne csak...
2019. okt. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Nekem a mimóza + irányító párosítás jött be.
2019. okt. 27. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 hírnök ***** válasza:
95%

Hosszú távon a hasonlóság a nyerő.

Az ellentétekből mindig előbb utóbb konfliktus alakúl ki. A boldogság titka a harmónia, és nem az alá-fölé rendelt viszony. Az zsarnokság. Nem pedig szeretet-szerelem.

2019. okt. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen működhet szerintem! Sőt, valószínűleg, mivel alapvetően mindketten kerülitek a konfliktust, nem is fogtok fölöslegesen konfliktust generálni, ami tök jó. :)


Amire viszont érdemes odafigyelni, az az, hogy emberek vagytok mindketten, tehát súrlódások lesznek. Úgyhogy fontos, hogy tanuljátok meg kimondani, ha mondjuk a másik megbántott, vagy ha valamire igényed van, vagy ha valami nem tetszik nektek.

2019. okt. 27. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
52%
Az egyik akkor is dominánsabb lesz a másikhoz képest. Én is ilyen vagyok. lehetséges, mert idővel formálják egymást.
2019. okt. 27. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Diazepam ***** válasza:
100%
Lehet, hogy az ellentéteknél sok a konfliktus, de egy párkapcsolatot egyrészt ezek a konfliktusok viszik előre. Persze csak ha ezek értelmes módon kerülnek tisztázásra. Ha van két ember aki kerüli a konfliktust, sosem mernek kiállni az igazukért, az hosszútávon szerintem nem fog működni.
2019. okt. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem párkapcsolata simán lehet egymással is, inkább munkája és pénze lesz nehezebben az ilyen embereknek. De ha ezt tudják ellensúlyozni más tulajdonságokkal, akkor rendben.
2019. nov. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
51%

Lehet, miért ne lehetne?

Mondjuk én több esélyt látok a frigid nő és impotens pasi párosban.

2019. nov. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!