Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy utasítanád vissza szépen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy utasítanád vissza szépen azt a pasit, aki utal rá, hogy tetszetek neki, de nem gondoltok vele többre mint ismerős és nem is az esetetek?

Figyelt kérdés

2020. okt. 22. 18:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
megmondanám neki,hogy nem szeretnék kapcsolatot
2020. okt. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Nem reagálok az utalásokra.
2020. okt. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
Volt ilyen sajnos és elég hülye tini voltam... Rám írt facen és egyből tudtam hogy mit akar hiszen addig sosem írt nekem pedig 6 évig egy suliba jártunk. Szóval rám írt, aztán visszaírtam neki de kellemetlenül éreztem magam mert csak barátként tekintettem rá és amúgy se jött be. Valamiért 3 sor beszélgetés után tiltottam... A gáz csak annyi volt hogy a legjobb barátnőm bátyjának a legjobb barátja volt szóval következő nap kaptam egy üzenetet a barátnőmtől hogy miért tiltottam le... 5 évvel később és már senki sem emlékszik erre, ez van.
2020. okt. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen. Utalgatott, én meg egyenesen rákérdeztem. Ekkor bevallotta, hogy többet érez irántam. Megköszöntem az őszinteségét és elmondtam, hogy nem tudom viszonozni az érzelmeit. Ennyi, nem volt semmi nagy dráma. Azóta már mindketten megházasodtunk, neki két gyereke is született.
2020. okt. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%

Elutasitod es kesz.

És akkor tovabb fog lépni.


Ha pedig folytattok, akkor szted mit fog csinálni?

2020. okt. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kedvesen megmondom, hogy: "Nem szeretnék most ismerkedni." Aztán bízom benne, hogy megérti az utalásomat és nem kell durvábban kifejeznem magam.
2020. okt. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
5%
Én már többször is megkaptam a nem vagy az esetem című mondatot. Mostmár odáig jutottam, hogy ismerkedni sincs kedvem.
2020. okt. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
Ha csak utalgat, és kétértelmű, nem reagálnék rá különösebben. Ha viszont tényleg egyértelműen bepróbálkozna, megmondanám neki, hogy nem az esetem.
2020. okt. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
39%
én addig próbálkozok a csajnál, amíg nem ad egy esélyt. Ha kell naponta írok neki regényeket :D
2020. okt. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9-es, az ilyennek írom meg, hogy vagy abbahagyja, vagy kap egy táskát. TilTÁSKÁT. :D
2020. okt. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!