Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítás után jobb ha megpróbá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után jobb ha megpróbálunk találni valakit hogy elterelje a figyelmünket, vagy jobb ha várunk egy új kapcsolattal?

Figyelt kérdés
Nyilván mindenkinek mások az igényei. De általánosságban mit gondoltok?
2020. okt. 22. 18:45
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Mindenképpen várjál.
2020. okt. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Nekem jót tett annó, hogy nem vártam. De ez én vagyok. Függ attól is, mennyire mélyek az érzelmek még az ex iránt, mert pl. Ha alapból màr rég kihűlt minden, csak sokára mondtátok ki, akkor mar simán tovább lehet lépni.
2020. okt. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudnék új emberre koncentrálni egyből, szóval biztosan várnék, de gondolom egy egyéni.
2020. okt. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Mivel mindig én kezdeményeztem a szakítást, ezért addigra mág lezártam magamban a kapcsolatot. Így már másnap is tudtam nyitni más felé.

De valószínűleg, ha engem dobnának, akkor is lezárnám másnapra magamban.

De nem vagyunk egyformák.

2020. okt. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%
A lehető legrosszabb ötlet.
2020. okt. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem jót tett, hogy elkezdtem egyből randizgatni, de tudatában voltam annak is, hogy ezekből még nem lesz semmi komoly.
2020. okt. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyszer volt hogy velem szakítottak, nekem kellett valaki hogy túl legyek rajta. De azonnal. Annál határozottabban még nem szereztem magamnak pasit. Fél évig együtt is éltünk, jó volt, aztán békében váltunk el. Egy hét múlva hívott is hogy menjek vele el egy hétvégére, de addigra már megint a következővel voltam:D
2020. okt. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Noren1989 ***** válasza:
48%

Most gondold el, ott az új Józsi és egyből azzal jössz, h jobb vele a szex, mint a régivel, figyelmesebb, stb.


És el is jutunk oda, hogy hasonlítgatsz, amit àltalàban nehezen toleràlnak a népek.


Én mindig kivàrtam, míg sikerült kellőképp kiverni az exeimet....a fejemből, persze.


Jobb egy kis szünet, lehetőséget ad a kiértékelésre, hibakeresésre.

2020. okt. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ez mindenkinél más. van aki belebukik, valakinek beválik. nekem pl sikerult nagyon hamar megtalálnom a (most mar) volegenyem:) egy nagyon mergezo rossz kapcsolat utan. de ez nincs mindig így, cselekedj ugy ahogy jonak erzed
2020. okt. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!