Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet elmenekülni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elmenekülni egy szerelmes nárcisztikus férfitól?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy férfival, nárcisztikus, annak minden jellemvonása 1000% igaz rá. Nagyon kedvesnek, gálánsnak, rendkívül udvariasnak és figyelmesnek tűnik, vagy megjátssza vagy az is - nem tudom, de szerintem előbbi...


Ez a kapcsolat más, mint bármely más kapcsolatom volt.

A férfi átvitt értelemben fojtogat. Szerelmes belém, sosem enged el, mindig ott lesz nekem stb. ilyeneket mond 5 percenként.


Én nem vagyok belé szerelmes, FÉLEK TŐLE, attól tartok ez a fojtogatás nem csak átvitt értelemben jelenik meg köztünk.. Nagyon félek tőle, és szeretnék kiszállni, elmenekülni.


Azt mondja sosem enged el. Imád. Mindent meg akar adni nekem stb. stb... de cserébe (ő tagadja, de ha elutasítom HIHETETLEN mérges, sértett, és ideges lesz) érzelmeket akar inkább KÖVETEL tőlem.


2020. okt. 23. 09:05
 1/8 Noren1989 ***** válasza:
37%
Màr megint a Csabi??
2020. okt. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Letiltod, nem reagálsz semmire.

Ha ebből sem ért, akkor szólsz két férfi rokonodnak barátodnak, akik elbeszélgetnek vele kedélyesen egy kiadós verésről.

Ha még ebből sem ért, akkor rendőrségen feljelentést teszel zaklatásért. Nyilvántartásba veszik, és második bejelentésre elő is állítják. Aztán távoltartási vêgzés, ennek megszegése pénzbüntetés, előzetes letartóztatást von maga után.

( Pont most olvasok egy skandináv krimi könyvet, ahol egy ilyen nárci pszichopata átvált tetleges fojtogatásba a tartózkodó nőknêl. Nem akarod elolvasni?:))

2020. okt. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2020. okt. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%

"ilyeneket mond 5 percenként."


Azt meg hogy?

Ja tudom, nem akarod hátat Zoltán kidobni és megszakítani vele a kontaktot, mert valahol imponál, hogy ennyire oda van érted.

Helyette inkább kiirdz ide száz kérdést.

2020. okt. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy nárcisztikus nem szerelmes
2020. okt. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Amit tehetsz az az, hogy ott hagyod. Ha ideges lesz, hát legyen. Ő baja. Később nehezebb lesz eltávolodni tőle és érzelmileg már jobban padlón leszel. Ráadásul, ha nem vagy szerelmes ne kínozd magad a társaságával. Nem ér ennyit az egész. Ha bántani akarna mert elhagyod kérj segítséget azonnal. Család, barátok. Akár rendőrség. Később ez is nehezebb lenne, mert azon lesz, hogy mindenkit elmarjon mellőled és ténylegesen rád tudjon telepedni.
2020. okt. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4%
Az elején azért jók voltak az anjándékok..Mindenki olyant talál amilyen ő maga is belülről.
2020. okt. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fogalmad nincs, mit jelent a nárcisztikus. Nem ezt :/
2020. okt. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!