Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A totális őszinteség is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A totális őszinteség is visszataszító, még akkor is, ha pozitív?

Figyelt kérdés

Leszögezem: nem randiról van szó. Évfolyamtárs/munkatárs/baráti kör és bármilyen egyéb közönséges közegben lévő női ismerősről.


Mi lenne, ha megmondanám egyiknek/másiknak, hogy szoktam róla fantáziálni? Megjelent álmomban, jót szexeltünk. Jók a mellei. És hasonló megjegyzések. De ezt nem bunkó módon, csak őszintén. Csak azt mondanám ki, amire gondolok. Amire éppen bármilyen férfi gondolhat, gondolni szokott, csak nem mondják.


Eddig azt tapasztaltam, hogy a titokzatosság, misztikusság, hazudozás, ezek a nyerők a nőknél. Mi lenne, ha átesnék a ló túloldalára és teljesen egyenes lennék? Valójában akkor adnám önmagam teljesen. Akkor adná bárki is önmagát teljesen, mert ez a teljes őszinteség. Jó a feneke, és hasonló gondolatok. Egyébként is szokás azt hangoztatni, hogy add önmagad. Itt van.


Nem mindegy, ki mondja ezt. Egy nő helyében én is menekülnék, ha egy 55 éves kövér nagyapa tenne ilyen megjegyzéseket. De jelen helyzetben olyasvalakitől hallva, akit valamilyen okból kifolyólag alapvetően kedvelni szoktak a fiatal nők, ugyanazokra a mondatokra másképpen reagálhatnak.


Én kíváncsi lennék, mi lenne, ha 100%-osan őszinte lennék. Ezzel éppen ugyanannyira térnék el az átlagtól, mint amikor visszafogott vagyok, csak a másik irányba. Mert egyébként általában visszahúzódó vagyok.



2020. okt. 23. 22:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
54%

Sok embernek úgy érzem visszataszító, vagy legalábbis nem elfogadott (saját tapasztalat alapján).

De a hozzád hasonlóknak biztosan bejönne, például nekem is.

2020. okt. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%
Próbáld ki. De akkor leszel szíves azt is rezzenéstelen arccal elfogadni, ha valaki így reagál az őszinteségedre: "Rohadtul nem érdekel, mert undorodom tőled. A jövőben leszel szíves megkímélni az effajta gondolataidtól, mert egyáltalán nem vagyok kíváncsi rá, sem rád."
2020. okt. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
2-es, nagyon elmentél a lényeg mellett. Te egy olyan esetet hangoztatsz, amikor az ember az őszinteségétől megóvni akarja a másik embert. Én pedig pozitív dolgokról beszélek.
2020. okt. 23. 23:00
 4/20 A kérdező kommentje:
Tehát egy kövérnek ugyanúgy nem mondanám meg azt, hogy nagyon sokat ront az összképén.
2020. okt. 23. 23:03
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

#3: mármint a SZÁMODRA pozitív dolgokról. Egyébként jobb, ha tudod, hogy ez a fajta "őszinteség" létező dolog idehaza, és a társadalom peremére szorult kocsmatöltelékekre jellemző.

És én olyan esetet említettem, amikor a másik saját magát akarná megóvni a TE őszinteségedtől.

2020. okt. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Szóval valaki megóvná magát pozitív dolgoktól? Ez nem igazán érthető.
2020. okt. 23. 23:15
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
#6: az, ami SZÁMODRA pozitív, az számára nem feltétlenül lenne az, mivel például undorodik tőled, esetleg pont a közönséges stílusod miatt.
2020. okt. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Általában nem pozitív dolog azt tudni egy nő számára, hogy egy vele nem párkapcsolatban lévő férfi róla fantáziál, majd ezzel a férfival együtt dolgozni/időt tölteni.
2020. okt. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, miből is feltételezed, hogy ezek a nők kíváncsiak lennének az effajta közléseidre?
2020. okt. 23. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem az őszinteséggel van baj, hanem a tirpáksággal és a közléskényszerrel. Lehet őszintének lenni úgy is, hogy nem szarsz ki mindent közszemlére és nem egy nyers gyökér vagy.
2020. okt. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!