Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek alapján ti mire következt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek alapján ti mire következtetnétek? L

Figyelt kérdés

Egy idosebb ferfi amikor mellettem elsetalt tobbszor csak maga ele nezett, mintha nem is lennek ott, utana meg vegul megis rampillant utolso pillanatban.

Volt olyan idoszak amikor tobbszor is megnezte az alakom a szemem lattara. Mostanaban meg ez van. Nem tudom hogy akkor most erdeklem vagy nem..


2020. okt. 24. 10:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem.

Lehet,hogy külsőre tetszel neki de nem hinném,hogy ennek lenne bármi komolyabb jelentése.

2020. okt. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Zavarban van, de azert érdekled.
2020. okt. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Téged érdekel a pasi. Hogy a pasit érdekled-e? Hát, erre csak ő tudna válaszolni.
2020. okt. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ok de most a kerdesre varok valaszt. Nyilvan biztosra csak o tudja, nem vagyok hulye
2020. okt. 24. 11:38
 5/6 anonim ***** válasza:
🤣🤣🤣
2020. okt. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tudja, hogy vagy.
2020. okt. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!