Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A tinder mért ennyire az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tinder mért ennyire az anyagias nők játszótere?

Figyelt kérdés

[link]

"A legrosszabb tapasztalat ... nos ez elgondolkodtató és nem azért mert sok volt. De talán azt emelném ki, hogy sajnos (legalábbis az eltöltött 72 óra alatt) többször bebizonyosodott, hogy a lányok érdeklődnek arról, hogy mennyi pénzed is van és ebből mennyit lennél hajlandó rájuk költeni. Megvennéd-e nekik a legújabb ruhákat, vennél-e nekik ajándékba cipőt, ékszert stb. Persze nem első helyen adták el ezt a tulajdonságukat, de valahogy mindig kibukott, hogy a pénz fontosabb, mint maga a belső személyiség.

Ezért kihasználtam a lehetőséget és kicsit mélyebbre ástam és kipróbáltam 4 különböző pozíciót, hogy hogyan fog folytatódni a beszélgetés. Amikor nekem szegezték a kérdést, hogy mivel foglalkozol, az alábbi válaszok és reakciók történtek:"


[link]



2020. okt. 25. 22:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
86%

3as

Nem feltetlen az a baj h nincs diplomaja a szakacsnak

Nalam az a gond h mas eletben elnek.

Amig en 8-17ig dolgozom hetkoznap

Addig egy szakacs jo ha hajnalo 2re hazaesik es alszik 8ig majd 11re mar munkaban van

Mikor talakozunk???

2020. okt. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
13%
Mert a nők mind anyagiasak.
2020. okt. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

"Hát bocsi, de ez alap. Igen furcsa az az emebr, aki ezen kiakad.


Mellesleg én sem ismerkednék szakáccsal. Semmi bajom velük, de én mérnök vagyok és hasonló társat keresnék, illetve kerestem és találtam is."

Aha... szóval szerinted a három maca, aki a "manager vagyok egy multinál" foglalkozásleírásra egyből személyes találkozót követelt, az is mind menedzser? Csak mert az valahogy sosem zavarja a nőket, ha a semmi kis középvégzettségű tindermaca menedzserekre repül csak rá, bezzeg ha egy szakács férfi próbálkozik be egy mérnök nőnél, na, az már skandalum... :D

2020. okt. 26. 11:37
 14/14 anonim ***** válasza:
86%

En nem az a valaszolo vagyok. Bar tenyh en is mernok vagyok 😁

De olyan munkarendben dolgozo ferfit szeretnek aki hasonlo munkarendben van.


Gondold el mennyire sokat tudunk egyutt lenni ha mondjuk hajnali 2 es 6 kozott vagyunk egyszerre szabadok. Kb egyutt alazunk es annyi. En hetvegen szabad vagyok mindig de o nem akkor egy kiransulas sem fer bele. Nem h mas...


Es nem csak a szakacsok vannak ilyen mas munkarendben hanem sok szakma van igy.

2020. okt. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!