Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A ti párotokat is állandóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti párotokat is állandóan bámulják a játszótéren, boltban. Stb?

Figyelt kérdés
Egyre többször azzal szembesülök, hogy mosolyognak rá nézik.. Néha én is szeretem, mert elismerik, de azért van, hogy zavaró. Ti, hogy kezelitek? Régen is nézték, de mostanában mióta gyerekünk van többen néha pofátlanul.. Elismerem valóban jól néz ki csinosan öltözködik, ami manapság ritka, de ott vagyok mellette és kinézik a kezemből..
2019. márc. 25. 13:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
70%
Nekünk a lányainkat nézik, nem minket. 😊 Szeretem, büszke vagyok rájuk. Amúgy nézhetnék a férjemet is, többet úgysem engedne ő sem.
2019. márc. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
13%

Te vagy a férfi ugye?

Engem is mint nő ugyanannyian néznek mint gyerek előtt ha nem többen, egyszerűen ez ösztönös a férfiakban mert egy anyában már látják a termékenységet, fajfentartó ösztönük ezt diktálja.

És nyilván nem a Marcsikát fogják megbámulni aki slampos,elhízott anyuka lett, hanem a nejedet aki megőrízte a nőiességét,igényességét gyerek után is.

2019. márc. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem csak te látod ezt így, mert féltékeny vagy.


Nekem a férjem pl mindenkivel eltrécsel föleg nökkel. Még a szülésznövel is jókat nevetgéltek a szülésem alatt.

De ez engem nem zavart, kb 3-ik össze nevetésüknél vettem észre, hogy most jó lenne ha én lennék a központi személy...

2019. márc. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
7%

A kisgyerekes nők vonzóak.

Egyrészt nagy a mellük, ha még szoptatnak, ráadásul tombolnak a hormonjaik, és a legtöbbet nem igazán kezelgeti a palija, a terhesség utolsó harmada óta.


A kisgyerekes anya jó célpont!

2019. márc. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
40%

Hát, az én férjemet nem sokan bámulják, lévén mert elég antiszoc, és minimalizálja a közösségi helyekre járást.

És hogy engem bámulnak-e? Hát azt nagy ívből letojom...

2019. márc. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Bocsánat ha nem derült ki én a feleség vagyok.

Nem féltékenység van bennem, hanem irritáló tud lenni, amikor ott a gyermekünk előtt bámulják a férjem és én is ott vagyok. Párom sokszor észre sem veszi.

2019. márc. 25. 13:45
 7/25 anonim ***** válasza:
69%
4 es te meg egy igazi barom vagy!
2019. márc. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
56%
Az én párom is kevésbé szokványos megjelenésű. Sokan megnézik, megszólítják, stb. Kicsit kellemetlen, talán teljesen nem is fogom tudni soha megszokni, de sokat nem tudok ellene tenni. Ő ilyen, neki is meg kell birkóznia vele.
2019. márc. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
87%
Engem abszolút nem zavar. Azért nézik a férjemet a kislányunkkal, mert nagyon cukin néznek ki, a férjem nagydarab, a kislány pedig picike.
2019. márc. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
77%
Az én férjemet is nézik mosolyogva, főleg anyukák. Ő az a tipikus szuper apa, aki imádja a gyerekeit, rengeteget foglalkozik velük, nekiáll a lányával mászókázni, csúszdázni, hintázni, fonja a haját, ha szétjött, sokszor hordozza a kicsit stb. Szóval látszik rajta, hogy szereti őket, szívesen van velük. Sajnos nem lehet azt mondani, hogy minden második apuka ilyen, szerintem leginkább ennek szól a mosolyogva bámulás. Engem nem zavar, büszke vagyok rá, hogy ilyen :)
2019. márc. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!