Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szenvednétek vagy eldobnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szenvednétek vagy eldobnátok inkább a büszkeségeteket?

Figyelt kérdés
Van egy exem, akivel teljesen más világ vagyunk, de valamiért mégis vonzódunk egymáshoz. Minden alkalommal, amikor elkezdjük egymást keresni, veszekedésbe, sértődésbe torkollik a kapcsolat. Legutóbb ő keresett fel, de olyat írt, ami kiverte a biztosítékot és letiltottam. Most én keresném fel, mert állandóan vele álmodok, de közben ki nem állhatom őt és a tartásomat nem akarom elveszíteni. Mi ez? Mit tegyek?

2020. okt. 26. 09:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ex nem véletlenül ex. Keress újat, mert ezzel az emberrel csak szenvedni fogsz.
2020. okt. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Dettó nálam is ez van...
2020. okt. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak nekem nem az exem... hanem csak egy srác, akivel alakult volna valami, de folyamatosan valamiért összeveszünk.
2020. okt. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Döntsd el,hogy mit is szeretnél. Próbáld logikusan gondolkodva, nemcsak az érzelmeid alapján.

Ha úgy tűnik,hogy kardinális kérdésekben nem egyeztek, ezekben esély nincs a változásra, kompromisszumra, fölösleges egymás idejét rabolni, hosszútávon nem fog működni.


Esetleg ha vonzódtok egymáshoz, de tartós, normál párkapcsolatként nem működik,gondolkodjatok el a szexkapcsolaton, feltéve ha nem vagytok elutasítóak ezzel a kapcsoalti formával.

2020. okt. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4-es,én elutasítom ezt a formát, akivel én szexelek, abba bele vagyok esve és többet akarnék. Nekem nem megy a szexkapcsolat. Neki lehet menne, viszont volt rá példa, hogy elkezdtünk ismét nyitni egymás felé a szakítás után és amikor ismerkedtem mással ő féltékenykedni kezdett.
2020. okt. 26. 10:09
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy unalomig ismételt mantra ez gyakorin, de keress fel egy pszichológust, aki segít elengedni az exedet. Mert valamiért nem tudod elengedni, de ezt mi itt nem fogjuk tudni neked megindokolni.

Van olyan barátnőm, aki szintén nem bírta elengedni jó sokáig, pedig a pasas egy igazi patkány volt, és ezt ő is tudta. Pszichológus segítségével megoldotta.

2020. okt. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha megfogadsz egy tanácsot, a büszkeséggel kitörölheti az ember.. Én félretenném a büszkeségemet a helyedben (bár nem vagyok a helyedben). Nyilvánvalóan lenne még dolgotok egymással és Ti is csak egyszer éltek. Ne bánkódj majd a halálos ágyadon, lépj inkább, próba-szerencse.
2020. okt. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!