Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha két év után sem tud(na)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha két év után sem tud(na) lemondani a férjem a poligámiáról, akkor ez a házasság már veszett ügy, igaz?

Figyelt kérdés

Ideje lenne véget vetni ennek a házasságnak igaz?

Áprilisban azt mondtam a férjemnek, hogy engedem (valójában nem, csak már belefáradtam) és annyira boldog lett tőle, hogy madarat lehetett volna vele fogatni. Azt is mondta, hogy most sokkal jobban szeret engem, mint valaha.

Természetesen 1 hónapra rá felvilágosítottam, hogy csak elkeseredettségemben bólintottam rá, valójában soha!!

Azóta is nagyon kedves és azt mondta, hogy ha nem, akkor nem.

De én ezt nem tudom elfelejteni, megbocsátani, túltenni magam rajta.

Ő hiába mondja, hogy ha nem, akkor nem.

Maga a tudat, hogy mire lett volna képes... kiszerettem belőle.

Vannak gyerekeink, így nem fogunk egyhamar válni.

De hogy mi lesz ezután?


Ti mit tennétek a helyemben?



2020. okt. 26. 10:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Mar az elejen elhajtottam volna, ha masra faj a foga, engede neki v sem a veri hajtani fogja es elobb utobb felre megy. Ez a dolog akkor mukodik ha te is ilyen beallitottsago lennel, de így ez nem eletkepes vagy emberseges.
2020. okt. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
azzal érvel. mindig, hogy más megcsalt volna, neki "csak" ez jutott az eszébe.
2020. okt. 26. 10:32
 3/22 anonim ***** válasza:
92%
Minek mondtál igent, ha közben tudod hogy nem :D most meg zavar hogy mit tett volna, amikor igent mondtál.
2020. okt. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Poligám és monogám felek soha nem fogják megérteni egymást... Lehet még húzni nyúzni a dolgot, de te folyton lesben fogsz állni, ő meg félre fog lépni. Lehet segítene a párterápia, de ettől függetlenül neki megmaradna a több partner igénye, és te sem válnál szabadelvűbbé. Külön külön egyikőtökkel sincs baj, csak együtt nem működtök...
2020. okt. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
84%

Mi az, hogy más megcsalt volna? Őt meg más úgy rúgta volna valagba, hogy lába se éri a földet.

Jó lenne, ha leszállna a magas lóról, és nem hinné azt magáról, hogy ő a nők álmainak netovábbja.

2020. okt. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
És te mikor szereztél tudomást arról, hogy ő poligám ? Házasság előtt vagy után ? Mert ha előtte akkor csak azt nem értem, minek mentél hozzá ha te monogám vagy..
2020. okt. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
83%

Újabb boldog házasság..


Én már rég leléptem volna tőle gyerekestül, ja bocs, le is léptem, egyedülálló anyaként nem érzem magam megalázva és nem kell aggódnom azon, hogy megcsalnak e, vagy hogy miért nem vagyok elég. Ő NEM ELÉG JÓ NEKEM. Így könnyebb!

2020. okt. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Házasságunk 8. évében egyszer csak előjött ezzel az ötlettel. Kevés időnk volt egymásra és ennek fejében találta ki ezt a dolgot, hogy ha lenne még egy feleség, akkor nekünk is több időnk jutna egymásra... de közben ugye ki kell elégítenie a másikat is...


Azért mondta igent, mert valójában már elengedte addigra a dolgot és őszintén, nem szerettem már, ezért gyorsan rábólíntottam áprilisban, úgy éreztem, már nem fájna, mert nem szeretem.

2020. okt. 26. 11:17
 9/22 A kérdező kommentje:
azért mondtam igent, mert addigra már elengedtem... - javítom magam
2020. okt. 26. 11:18
 10/22 A kérdező kommentje:
7: igen, érik ez a dolog is sajnos
2020. okt. 26. 11:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!