Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek? Veszett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Veszett ügy, vagy nincs lezárva?

Figyelt kérdés

Két hónapon át randizgattunk, sőt már több is volt, inkább járásnak mondanám. (Kézen fogva sétálás, csókkal és öleléssel köszönés, stb. de nem volt még szex.) Minden egyes nap keresett, és amikor csak tudtunk beszélgettünk. Sokat találkoztunk, órákon át együtt voltunk. De két hete azt mondta, sok dolog közbe jött (családi dolgok, komoly gondok valóban) és nem tudná most magát száz százalékosan beleadni egy kapcsolatba. Azóta nem beszéltünk egy szót sem sajnos, de ennek ellenére is azt érzem, hogy ezzel még nincs lezárva a dolog.

Mi a véleményetek?

Esetleg tudnék valamit csinálni később az ügy érdekében?

Egyszerűen nem tudom kiverni a fejemből, hiányzik nekem.

Én: L/20, Ő: F/23


2013. máj. 4. 12:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hívdd fel,és kérdezd meg,hogy most mi a f.sz van? Meddig várjál,vagy csak ennyi volt,mert Te úgy érzed.Aztán majd meglátod mit mondd.
2013. máj. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%
Hogyan lehetséges, hogy 2 felnőtt ember (remélhetőleg egészséges szexuális vággyal) 2 hónap alatt nem produkál szexuális kapcsolatot?
2013. máj. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Wait more some days, and if he wont look after for you, forget him!
2013. máj. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó kommentelő! :) Habár én értettem, amit írtál, még nem jelenti, hogy a gyk látogatók többsége tud angolul :)
2013. máj. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

lehet meggondolta magát, vagy ha tényleg komoly dolgok, akkor nincs ideje most veled foglalkozni

ennyi

2013. máj. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Értek angolul. :)

Első: Azért, mert randizgattunk, és nem akartunk sietni vele. :)

Esetleg arra gondoltam még, hogy nálam maradt az egyik pólója és feladom neki postán, minden hozzáfűzés nélkül. Attól csak keresne, nem?


Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, várok még továbbiakat! :)

2013. máj. 4. 12:13
 7/11 A kérdező kommentje:
Utolsó: Szerinted később lesz ideje? Erre mennyi az esély, hogy ha lecsengtek a dolgok, akkor majd eszébe jutok?
2013. máj. 4. 12:14
 8/11 anonim ***** válasza:

te ezt az egész témát nagyon szarul nyomod úgy veszem észre


most rögtön hívd fel telefonon, és kérdezd tőle, hogy várj-e még rá egy kicsit, mik a gondjai vagy keress-e mást?

ha nem veszi fel a telefont, akkor az már nagyon gyanús, viszont akkor ezt küld el neki sms-be..

ha nem válaszol, akkor azt veheted lekoptatásnak

2013. máj. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

mért ne lenne ideje?

kérdés, hogy akarja-e egy olyan emberre fordítani, aki ilyen kérdéseket feltesz 23 évesen...


ezt most nem sértésként írom...


20f

2013. máj. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

mért ne lenne ideje?

kérdés, hogy akarja-e egy olyan emberre fordítani, aki ilyen kérdéseket feltesz 23 évesen... főleg vadidegeneknek, akik pár sor alapján kéne megmondaniuk szerinted, hogy mit tegyél :O

gondolkozzál már


ezt most nem sértésként írom...


20f

2013. máj. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!