Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha két év után sem tud(na)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha két év után sem tud(na) lemondani a férjem a poligámiáról, akkor ez a házasság már veszett ügy, igaz?

Figyelt kérdés

Ideje lenne véget vetni ennek a házasságnak igaz?

Áprilisban azt mondtam a férjemnek, hogy engedem (valójában nem, csak már belefáradtam) és annyira boldog lett tőle, hogy madarat lehetett volna vele fogatni. Azt is mondta, hogy most sokkal jobban szeret engem, mint valaha.

Természetesen 1 hónapra rá felvilágosítottam, hogy csak elkeseredettségemben bólintottam rá, valójában soha!!

Azóta is nagyon kedves és azt mondta, hogy ha nem, akkor nem.

De én ezt nem tudom elfelejteni, megbocsátani, túltenni magam rajta.

Ő hiába mondja, hogy ha nem, akkor nem.

Maga a tudat, hogy mire lett volna képes... kiszerettem belőle.

Vannak gyerekeink, így nem fogunk egyhamar válni.

De hogy mi lesz ezután?


Ti mit tennétek a helyemben?



2020. okt. 26. 10:10
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
87%
sajnállak. Azonnal otthagynám és keresnék egy normális férfit, aki konzervatívabb. A gyerekek nem láthatnak ilyen példát. El kell magyarázni nekik hogy azért nem élhetnek egy csakádban mert apu abnormális. Egy család egy anya apa gyerekek és kölcsönös tiszteletből áll, még akkor is ha nevelőapával tud ez csak megvalósulni. Hidd el , rád találhat még a szerelem.
2020. okt. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
62%
Bocs! de elég zavaros a leirásod. (Poligám, ....más megcsalt volna, .."Maga a tudat, hogy mire lett volna képes"..) Esetleg tudnád pontositani a történetet? Az sem világos, hogy pillanatnyilag te hogyan is állsz a kérdéshez? (Mert az is mintha egyszer ilyen, máskor olyan lenne.)
2020. okt. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

"Kevés időnk volt egymásra és ennek fejében találta ki ezt a dolgot, hogy ha lenne még egy feleség, akkor nekünk is több időnk jutna egymásra"


Mi a phasz van?

2020. okt. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
19%
Nem kellett volna elkeseredéseben rábólintani, így joggal mondhatja, hogy átverted. Ezt sztem nem fogod tudni benne átforgatni. Sztem ebből válás lesz, ha ebbe nem akarsz belemenni ténylegesen.
2020. okt. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

NEM VERTE ÁT!


Nem is értem, mit gondolsz, valaki nyúz valamivel, sokkol, hogy másra vágyik, többre van szüksége, mint amire felesküdött(házasság), egyszerűen ez akkora sokk, egy krízishelyzet, mikor az ember nem képes racionális döntést hozni, semmilyen kinyilatkoztatása sem számonkérhető rajta sem erkölcsileg, sem jogilag.


Kb annyira hiteles és számonkérhető az oké csináldja a kérdezőnek, mint akit megerőszakolnak és abbahagyja a tiltakozást, csak hagyja és várja, hogy legyen vége.


Amikor ilyet komolyan előhoz valaki, az a megszokott életének, a házasságnak, a szeretett személlyel való viszonyának a végét jelenti! Ez egy brutál durva helyzet, mikor az ember összeomlani látja a saját és gyereke életét, amit az általa szeretett személy dönt romba..


Durva stresszben mondott dolgok nem számítanak!!

2020. okt. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem a ti esetetekben ha nem váltok el akkor talán a gyerekeknek könyebb lessz és csak ezt kel lmegérteniük, hogy apuci bizony nem csak anyucival van ilyen viszonyba. Ha meg elváltok akkor a ennek az ellen tetje. Ha tudtok felszínesen élni így hajrá. Amúgy semmi értelme.
2020. okt. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
83%

Nem tudom mit írsz utolsó, a kérdező kijelentette többször, hogy a poligámia nem opció nála!


Egyszer kínjában okézta le, aztán sikerült valamennyire feldolgoznia a férj szándékait és képes volt átgondolt véleményt mondani, melyben elítéli az ötletet(és a férjben csalódott, hogy az ilyenre vágyik).


El kell válni.


Egyébként nem értem, ilyen a valósi nárcisztikus, csavargatja a szálakat, elhiteti veled, hogy te vagy a rossz, amiért nem örülsz, hogy magától felhozta a párhuzamos viszony tényét ahelyett, hogy titokban csinálta volna.. Ebben olyan mértékű manipuláció és megszégyenítés van, hogy ezek az emberek személyiségzavarosak, a többi, akiről általában gondolják, azok csak impulzívak és hirtelen haragúak.. a kérdező férje a veszélyes!

2020. okt. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
16%
Nem értem mit írsz utolsó.. A kérdező kijelentette, hogy nem szereti a férjét. Itt már csak az a kérdés, hogy a kérdező mitévő legyen tekintettel a gyerekekre. Ha lényegében nem szereti a poligám férfit akkor nyilván már rég elvált volna ha nem lennének gyerekek. Feles leges már vitatni a férfj miért olyan amilyen. Nem erre van szüksége a kérdezőnek..
2020. okt. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
77%

De, pont erre van! Akármilyen mérgező is egy ember, ha mellette vagyunk x éve és ebben élünk, szerettük, közös gyerekeink vannak, esetleg anyagilag is függünk, nem tudunk tisztán gondolkozni, minden oldalról támogatásra szorulunk, megerősítésre, hogy jó döntést hozzunk, mert aki ragaszkodik és hozzászokott, kevésbé ítéli vészesnek a helyzetét.


Így maradnak bent bántalmazó kapcsolatokban az emberek(férfiak is!), mert nem tudják megítélni, mennyire rossz a helyzetük. Ha mások még támogatják is a bántalmazó felet, esetleg lekicsinylik a problémát, mert velük is ez van, akkor aztán sosem lesz megoldás, csak tűr az elnyomott fél.

2020. okt. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
38%
Tudod utolsó, piszok könnyű a képernyőn keresztül megmondani valakinek mit csináljon, vagy pátyolgatni mert ő a gyengébb. Valójában neki kell eldöntenie mit is akar majd arra erőtgyűteni és felkészítenie magát a döntésre. A másik dolog ha ő idáig is bent marad egy ilyenben, akkor az két dolgot jelenthet. Vagy tudat alatt vár és nehezen tudja ezt elfogadni ami megérthető, vagy nincs elég ereje a saját érdekeit előnybe helyezni, plussz ott van a gyerek válalás. De a kérdezőnek kell eldöntenie mit is akar. Itt nincs rossz döntés feltéve ha a kérdező nem a saját érdekei szerint dönt.
2020. okt. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!