Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi számít soknak egy 30 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít soknak egy 30 éves nőnél ha a pasik számát nézzük hogy mennyivel szexeltek?

Figyelt kérdés
Egy 30 éves nőnél sok e ha 18-20 férfivel szexelt ki mit gondol erről

2020. okt. 27. 12:57
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a kérdések mind értelmetlenek, hogy ki hány férfival és nővel volt.


Ezzel kezditek ti az ismerkedést? képzeld, én 20 pasival voltam, te hány nővel? én 15-el. komolyan ez valahogy 1 randin egy ismerkedés alatt sem merült még fel.


Sőt a fizetés sem, a fizetés is csak akkor mielőtt összeköltöztünk.

2020. okt. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
20%

11.-nek.


Fizetés? Az első 5 kérdésben a nők részéről benne van az: "És mivel foglalkozol?" Azaz: "Mennyi a lóvéd havonta?"

2020. okt. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Kb. 20.
2020. okt. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
11 esnek.. Nem ezzel kezdjük de nyilván fontos ha komolyat akarsz nem mindenki akar olyan nővel lenni és büszkélkedni akin átment a város.
2020. okt. 28. 00:48
 15/21 anonim ***** válasza:

#14 Igen, mert tudjuk hogy egy nő értékét az határozza meg hogy hány férfi fordult meg vagy éppen nem fordult meg a lába között.

Így a szűz nő a legnagyobb érték, nem?

Úgyhogy szerintem még szűz kellene legyél.

2020. okt. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem a sok a 7-10 között van. 18-20 az már régen a r*banc kategória. Ki se merem számolni milyen időközönként volt új partnere. Vagy csak egyéjszakások. Ha egy STD-t meg elvégeznék rajta kitudja miket szedett már össze. Sok nő nem is tujda pl hogy a HPV-t milyen könnyen el lehet kapni. De ez egy hosszú téma amit lehetne fejtegetni.


5-7 alatt olyan normális elfogadható szint nomrális értékrendekkel. Ami e felett van az már valszeg kicsit kicsapongó életet folytathat.


A számokat nem kőbe vésve mondtam plusz/minusz 1-2 mehet hozzájuk.

2020. nov. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Miért kéne önmegtartóztató életet élnie? Ha 18 éves korától van evi egy kapcsolata, az is mar 12. Illetve ha szingli, akkor miért ne vegyen részt alkalmi együttlétekben? Ha 2 évig szingli volt és volt havi 1x pasival, akkor is kijön a 24.


Szerintem egyáltalan nem számít hány pasival volt, ha együtt boldogok vagyunk es meg tudjuk adni egymasnak amit szeretnénk... Az ilyen matekhuszároktól van az, hogy a legtöbb nő 3-6 pasit ismer be. Én rá se kerdeznék, max a rendes kapcsolatai számára, de az sem lenyeges.

2020. nov. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
3 kapcsolaton túlmenően már egy elhasznált nőről beszélhetünk. Tudom, hogy ez szembemegy a közgondolkodással, mert manapság azt mondják, ki kell élni magad, tehát minél több mindenkivel felcsináltatni magad, hogy aztán megtudd, ki az igazi. Ennél nagyobb hazugság kevés van. A partnerek magas száma és a régi, önmegtrtóztatóbb és feleősségteljesebb értékrend szemétbe dobása az oka annak nagyrészt, hogy a legtöbb nő érzelmileg teljesen alkalmatlan párkapcsolatra, anyaságra, családalapításra.
2020. nov. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem egyáltalan nem számít hány pasival volt"


Hát jah ha nem érdekel hogy r*banc e egy nő avagy sem akkor valóban nem számít. 18-20 az meg már régen kimeriti a r*banc szót.


Tényleg tökre normális ha valaki minden hónapban mással fekszik le. Olyan mintha egy zoknit húzna magára az ember. Abszolút normális... :D

2020. nov. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Ribi az már. Nagyon max 10 30évesen. Régebben(20+éve) az még érték volt egy nőben,hogy minél kevesebb partnere volt. Manapság az sulykolják beléjük éld ki magad,minél többel feküdj le és már tényleg sok férfit nem zavar,hogy akivel csókolózik előtte leszopott 20-30 f@szt.
2020. nov. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!