Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, szavazzatok! Ha életkorba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, szavazzatok! Ha életkorban passzolna hozzátok egy 30 éves férfi, járnátok vele, ha nincs autója, de a férfi külsőre bejön és szimpatikus a személyisége?

Figyelt kérdés
2020. aug. 19. 20:33
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
39 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Igenre nyomtam, de ha jogsija sincs es nem is akar, akkor nem.
2020. aug. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Már bocs de ki a f*t érdekel, hogy van e kocsid, egy normális nőt nem az érdekel van e kocsid vagy menő cipőd, hanem hogy milyen személyiség vagy
2020. aug. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Igen,majd bicajozunk.
2020. aug. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar h nincs autója. Nem is szempont!
2020. aug. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
Ha önmagában csak autója sincs az nem zavarna. Ha se autó se lakás se örökség se önálló albérlet...semmi....akkor inkább elpasszolnám
2020. aug. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%
A férjem 31 volt, mikor megismertem, nemhogy autója nem volt, de a jogsit is csak egy évvel később kezdte el.
2020. aug. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem töketlen tipus akinek meg autoja sincs. Nem vonz szexualisan.

Bocsanat. Szarabb noknek meg bejohetsz aki ilyen termeszetvedo bicajos gyalogos stb. Kinek mi.

2020. aug. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!