Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Harisnyatartót vettem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harisnyatartót vettem, hogy meglepjem vele a páromat. Viszont nem vagyok az a modell alkat és azt vettem észre, hogy rajtam nem úgy áll, mint a képeken. Szerintetek ez nagyon nagy kiábrándulás lenne neki?

Figyelt kérdés
Kicsit van pocim meg a combom sem mondható vékonynak. Tapasztalatok?Nem csökken így az önbizalmatok? Tudom, hogy a párom így szeret, meg minden csak nem akarom,hogy cikisen süljön el a dolog. 65kg vagyok és 170cm. Nagyon izgulok, hogy mit szól hozzá!
2010. aug. 9. 14:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hallod,nem sokkal lehetsz husisabb nálam,én 168 cm magas és 60 kg vagyok... Mégis simán felveszek harisnyatartót,combfixet a páromnak,mert tetszenek nekem is magamon:D A pasid így szeret téged,biztos bejön majd neki. A lényeg,hogy jól érezd magad benne;) Gáz meg tuti nem lesz az akció:)

20L

2010. aug. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy lenne kiábrándulás, sőt! A harisnyatartó egy olyan kellék, ami ha nem vagy40 kiló alatt, vagy 80 felett mindenképpen jól áll! Biztos nagyon fog neki örülni :) Bugyit ne vegyél alá, mert azt csak úgy lehet levenni, ha kicsatolod a harisnyatartót.
2010. aug. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
A párod tudja, milyen alkat vagy, látott már meztelenül, tisztában van vele, hogy nézel ki, és remélhetőleg ilyennek szeret. (Én is hasonló vagyok, mint Te a leírásban, és tetszek a páromnak így, ahogy vagyok :) Mi nem is szoktunk ilyen beöltözéseket bevetni, de ha Nektek kedvetek van hozzá, végülis egyszer miért ne? De ne érezd úgy, hogy csak mert nem vagy modell-alkat, extrákat kell nyújtanod - ha szeret, minden jó, ha nem szeret, fejre is állhatsz - tapasztalat...) Biztosan örülni fog a meglepetésnek, nem lesz neki kiábrándulás. (Ha meg otromba megjegyzéseket tesz az alakodra, hogy fogyjál le, mennyivel szebb ez és ez a modell, stb. ne kedveskedj neki, hanem hagyd ott...)
2010. aug. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!