Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Nektek elfogadható...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Nektek elfogadható egy nőtől, ha csak olyannal akar kapcsolatot, akit szeret?

Figyelt kérdés
Ilyen "adj esélyt" meg "majd megszeretsz" alapú kapcsolatokban nem lát jövőt.

2020. okt. 28. 11:34
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van, fiatal vagyok meg viszonylag, sok az ember körülöttem. Később nem tudom, milyen lesz. Ezzel a randizgatással vannak fenntartásaim, azzal meg főleg, hogy megelőlegezzem a szerelmet valakinek, ki az utcán jött oda.
2020. okt. 28. 14:29
 12/19 anonim ***** válasza:

"főleg, hogy megelőlegezzem a szerelmet valakinek, ki az utcán jött oda."


nem, a szerelmet nem kell megelőlegezni senkinek! (nem is lehet, ennél a szerelem sokkal komplexebb érzés).


viszont ha nem vagy nyitott arra, hogy ismerkedési szándékkal találkozz valakivel (aka. randi), akkor nem is fogsz eljutni oda, hogy beleszeress. (és a randi nem kell, hogy arról szóljon, hogy szex 2 óra után, lehet programot csinálni, beszélgetni, ismerkedni).

2020. okt. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Akikkel eddig találkoztam, mindig azonnal kapcsolatot akartak és nem értették, mire várok. Nekem ez nem megy egyik percről a másikra.
2020. okt. 28. 14:35
 14/19 anonim ***** válasza:

Van elképzelésem, hogy valaki miért akar rögtön fejest ugrani, de ez egy másik történet...


Ebben a "játékban" mind a nők, mind a férfiak rengeteg hibát követnek el, és a végeredmény ez a leegyszerűsített "dugjunk" típusú ismerkedés lesz...

2020. okt. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Ha valakinek ez jó, csinálja így, de ez nem az én műfajom. :D
2020. okt. 28. 14:40
 16/19 anonim ***** válasza:

Látod, ez a jó az életben! Mindenki olyan stratégiát követ, amilyet csak akar. Most, amíg fiatal vagy (és gondolom kapós), valamint úgy érzed, hogy van időd bőven ismerkedni, addig nyugodtan futtathatod ezt. Legfeljebb elmész sok potenciális partner mellett, akik között ott lenne 1-2 "igazi" is.


Később meg majd meglátod, hogy ez mennyire sikeres. Hidd el, 30-35 évesen, egy 5 éves kapcsolatta a hátad mögött, esetleg elváltan, esetleg 1-2 gyerekkel, már másként fogsz te is gondolni erre...


Ahogy olvaslak, most inkább ilyen tini mentalitásod van az élethelyzet miatt (és ettől még lehetsz 20-21 éves). Gondolom tanulsz, gondolom nagyobb társasági életet élsz, és elvagy ezzel a "ha jön kapcsolat jó, ha nem, akkor az is jó, majd jön máskor" szakasszal.

2020. okt. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Lehet, butának tűnök, talán az is vagyok, de nem ijeszt meg a gondolat, hogy egyedül éljem le az életem, ha nincs akit szeretni tudnék. Vannak barátaim, elfoglaltságaim, a magánynál nem hiszem, hogy jobb a társas magány.
2020. okt. 28. 14:48
 18/19 anonim ***** válasza:

Látod, ez utóbbiban teljesen egyet értünk.


És ahogy mondtam, ez a te életed, azt teszel amit akarsz. Egészen addig, amíg azzal mást nem szivatsz. Ha elutasítasz egy randit azzal semmi gond nincs, sokkal jobb, mint azok a nők, akik például 10-15 randira is elvitetik magukat, fizettetnek mindent a férfivel, majd kiderül, hogy ők csak barátkoznak, és nem lesz itt semmi látnivaló.

2020. okt. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

És ahányat lát, annyit szeret, vagy mi a túró van?

Jön egy pali, szeretem, mert pl.: jó fej. Viszont 2 hónap múlva összekapunk. 3 hónap múlva jön még egy pali, szeretem, mert pl.: jó a stílusa. 5 hónap múlva összeveszünk, dobom.

Így aztán valóban a "szeretet" a kulcsszó...

2020. okt. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!