Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők egy részét férfiak külseje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők egy részét férfiak külseje miért nem érdekli?

Figyelt kérdés

Ez a "férfi ha egy fokkal szebb az ördögnél, már megfelelő" dolog, ez hogy működik a valóságban?


Azért feltételezem nők többsége külsőre is vonzó férfit keres, de vannak állítólag olyan nők akik nagyon gusztustalan kinézetű férfiakkal is szerelembe esnek.


Náluk ez hogy működik? (most azt hagyjuk figyelmen kívül, hogy aranyásó nők undorukat leküzdve a pénz miatt mennek bele)


De azok a nők akik nem gazdag, de csúnya és gusztustalan férfiakkal vannak, ez hogy történik?



2020. okt. 29. 10:42
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
38%
Ez egy olyan dolog, hogy vannak férfiak, akik megvesznek a távol-keleti nőkért, de én speciel semmi vonzót nem látok bennük. Nekem a kelet-európai, magyar, cseh, lengyel stb. nők tetszenek.
2020. okt. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
87%
Nekem ez eleve fura kérdés, mert aki nekem tetszik, az nem ronda. Tehát nem tetszenek ronda férfiak, tetszik, aki tetszik, és aki tetszik, az nem ronda, az 10-es.
2020. okt. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
22%

"Ehhez képest viszont néha tök szarul érzem magam attól, amit a férfiak mondanak a nőkre."


Mondjuk jó lenne, ha nem csak a b-kategóriás "amerikai pita"-féle filmek alapján alkotnál képet arról, hogy milyen lehet egy férfiak közötti beszélgetés. Elárulom, hogy a legtöbb mai, súlyosan önbizalomhiányos pasi kb. örül, ha 3,14nát lát, legyen az saláta vagy póréhagyma.

2020. okt. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
A szépség és a vonzóság nőknél jobban összefügg mint a férfiaknál. Szóval ez nem azt jelenti hogy nem számít a megjelenés.
2020. okt. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
16%
Minél idősebb egy nő, annál inkább a férfiasabb, ha úgy tetszik "csúnyább" pasikhoz vonzódik. A Justin Bieber-kaliberű fiúkat a gyereklányokon kívül senki nem találja vonzónak.
2020. okt. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
54%
15, hát, akkor 20-23 évesen azok a milfek akiket levarrtam, valahogy nem ebbe a csoportba tartoztak. :D
2020. okt. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
40%
Hát nem tudom te hol élsz és milyen körökben mozogsz de a nőnek k**úrvanagy az igények a külsőt tekintve.
2020. okt. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
49%
#16 te csak játék voltál nekik. Társnak férfit akarnak.
2020. okt. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
66%
18, mert én nyilván 40-es nőt akartam barátnőnek, nem? Akkor ezzel mindenki jól jár. ;)
2020. okt. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
36%

"#16 te csak játék voltál nekik. Társnak férfit akarnak."


Ja "társnak", aki löki nekik a zsét. De akkor is a ropogós, huszonéves srác dönti meg őket rendesen, mert a "férfinak" jó, ha hetente egyszer áll fel.

2020. okt. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!