Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért alakul ki sok lányban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért alakul ki sok lányban, hogyha valami pasi leszarja a fejét, annál jobban kell neki?

Figyelt kérdés

Éppenséggel volt egy lány akiért odáig voltunk egymással, mindig a kedvében jártam, aztán kirakott hogy nem illünk össze, most meg hogy nem szólok hozzá meg rá se nézek, még ő érzi magát szarul, meg forr a feje.


Állandóan teszi/veszi magát előttem, meg nézeget. Azt látom rajta mintha ő akarna felszedni. És minél inkább kerülöm, annál jobban tapad...



2020. okt. 29. 17:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
58%
Úgy van, ahogy írta a 9-es. Nem általánosítok, de tény és való, hogy ez egy létező jelenség.
2020. okt. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Salilala ***** válasza:
75%

Az osztályomból összesen 4 fiúnak tetszem, és nekem egyik sem, egyáltalán nem... van egy fiú akiről nem lehet tudni, és halálra idegesít ezzel. Es igen, ő az akibe belezúgtam.

Szóval amiért harcolni kell es úgy szerzed meg, sokkal jobb mint az akiért se harcolni nem akarsz, se nem tetszik és bármikor a tied lehetne, de

...

2020. okt. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
84%

Mindig érdekesebb az ami nincs, mint ami van. Kicsit off: sokan nem törődnek a szüleikkel sem, nem adnak az édesanyjuknak egy puszit, mert égő. Amikor meg már nincsenek, akkor hiányoznak, mindent megadnának egy ölelésért.

Szóval akinek él az anyukája, az menjen és ölelje meg vagy hívja fel! Most!

2020. okt. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Vannak olyan emberek, akik ezt látták otthon. Ha valakit szeretsz, el is mondod neki, hogy "szeretlek", és mindig adsz neki utána egy gumicukrot, akkor a fejében a gumicukor a szeretetet jelenti.


Ha az anyja úgy volt együtt az apjával, hogy apa le sem szarta anyát, de kiskorától mondta anya, hogy apád ilyen, apád szeret, akkor neki ez lesz a szeretet. Ez nem atomfizika.

2020. okt. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Nagy igazság, hogy mindig az kell, ami nem lehet az övé.

Neki nem te hiányzol, hanem hogy foglalkoztál vele. Csakis a figyelmed hiányzik neki, amint figyelnél rá, ott helyben le se kakilna.

32N

2020. okt. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Sokat számít, milyen apja volt. Akitől ezt kapta gyerekként, felnőttként is azt hiszi majd, ezt tudják nyújtani a férfiak és mást nem.
2020. nov. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!