Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy fiú de van barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú de van barátom 7 éve, mit tegyek?

Figyelt kérdés
7 ève èlek együtt egy 17 èvvel idősebb fèrfival,èn 21 ő 38. Többször próbàltam kilèpni,de sajnos nem bírtuk sokàig a külön èlèst. Règóta tetszik nekem egy fiú,valamivel fiatalabb (31)akivel egy időben beszèltünk is,amikor èpp mosolyszünet volt a pàrommal,persze addig tartott míg ki nem bèkültem vele. Aztàn a kapcsolat megszakadt,de most újra feltört bennem az èrzès hogy ő kell nekem ès nem a mostani pàrom,de szerintem màr annyira elvesztettem minden bizalmàt felèm hogy nem hinne nekem ha újra megtörtènne a szakítàs hogy sokàig fog tartani. Sajnos kèntelen vagyok egyedül èlni,pedig mindenem megvan,nem szorulok sem anyagi sem màs dolgokra idegenektől. Egyszerűen az egyedül lèttől fèlek,attól hogy nem lesz senkim ès türelmetlen vagyok kivàrni hogy vègre legyen egy új,egeszsèges kapcsolatom... :( mit kène tegyek?
2018. márc. 6. 12:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy befejezed a jelenlegi kapcsolatod, ahol nem vagy boldog. Társfüggő vagy, ez nem is kérdés.

Gondolom, csak akkor szakítanál a jelenlegivel, ha már 110%, hogy a másiknak is kellesz. Ez így nem fog menni.

Fejezd be a jelenlegivel és legyél egy kicsit egyedül, közben pedig kezdd el kiépíteni az új kapcsolatot.

2018. márc. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
He? 21 éves vagy és 7 éve élsz együtt a pasiddal? 14 évesen költöztél össze a barátoddal? Vagy hogy van ez? Amúgy első körben fel kéne nőni és gerincet kéne növeszteni.
2018. márc. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hàt igen,ez a legnehezebb az egèszben.. kilèpni ès vàrni :( mivel tudom ezt megkönnyiteni? Mit tegyek hogy ha újra szakítunk eszem àgàba se jusson kibèkülni? Sajnos mindig így volt,ahogy egy kis akadàlyba ütköztem az èletben rögtön vissza szaladtam hozzà :( aztàn 1-2 hónap ès ràjöttem mekkora hülyesèg volt ezt meglèpni. De addigra màr kèső,ès sajnos soha nem tanultam belőle...
2018. márc. 6. 12:31
 4/12 anonim ***** válasza:
59%
14L 31F? :O
2018. márc. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mit kell úgy kiakadni? Hàt èn vagyok az egyetlen a vilàgon aki ezt tette? Èn megoldàsokat keresek,nem rosszindulatu beszolàsokat sem àjuldozó fejeket ! Nem lehetne ezen àtugrani?
2018. márc. 6. 12:35
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen. Ez társfüggőség nem szerelem, szeretet. Sokan sajnos összekeverik a szezont a fazonnal. Ideje kilépni!
2018. márc. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Neked meg soha eletedben nem volt egeszseges kapcsolatod, es valoszinuleg egy kimerito terapiara lenne szükseged, nem egy ujabb hapekra.
2018. márc. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szakíts a pasiddal és utána ne is keress mást. Legyél sokat a barátaiddal.
2018. márc. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Te apakat kerestel eddig nem ferfi tarsat . Kezeltesd magad hogy vegre a ferfit lasd egy pasiban ne az apadat .
2018. márc. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Vagy kamu a sztori vagy egy beteg állattal vagy együtt, de annak a szüleivel is komoly gond van, akik ezt engedik!...


Amúgy ne húzd tovább az öreg idejét, neked meg ideje felnőni

2018. márc. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!