Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megfog változni a véleménye?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megfog változni a véleménye? Mit tegyünk nagyon elvagyunk keseredve. 2hónapja vagyok együtt a barátommal, tegnap bemutatott a szüleinek. és miután hazahozott, és hazament, mondták a szülei hogy ne menjek sürün.

Figyelt kérdés

Nem látnak szívesen azért mert roma vagyok, és nem szeretnék ha a családjukba bekerülnék.A barátomnak ez nem gond, de nekik igen.

Miért itélkednek??17/L


2010. aug. 9. 17:21
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

De szerelmes vagyok belé, és ő is belém, na arról nem is beszélve hogy nem olyanok vagyunk mint a többi, dolgoznak a szüleim 3an vagyunk testvérek, magyarok között nőttünk fel.

Nem beszélek cigányosan, nem vagyok büdös, ápolt tiszta vagyok!

2010. aug. 9. 17:46
 12/22 anonim ***** válasza:
91%
Igen ismerek énis sok ilyen családot akik romák és dolgoznak,ápoltak,odafigyelnek a gyerekekre és teljesen beilleszkednek a társadalomba. Na de hiába mert ugyis az él az emberekben,hogy a cigány az cigány marad a magyar meg magyar. Ti fújjátok a magatokét és mi is. Szerintem itt ilyen megbékélés féle sohasem lesz. Mindegy nem akarok ebből politikai kérdést csinálni illetve fajit. Hátrányos megkülönböztetés igenis van egyesek igenis megérdemlik és az,hogy téged nem fogadnak be annak ellenére,hogy mindenben megfelelnél azért ne őket szidd hanem a saját néped és azt a képet amit lát az átlag ember nap mint nap. Sikkasztás behúzás szétcigizni a mercit k.urvákat futtatni uzsorakamat tanárverés szociért gyereknemzés garázdálkodás betörés és sorolhatnám. Ami ebben a szomorú,hogy a magyarok is megcsinálják de ők utánna lehajtott fejjel viselik a büntetést. Nem szökdösnek vádalkuznak és dobnak föl másokat nem lesznek téglák stb. Ebbe is bele lehetne menni. Remélem sikerült megértetnem veled,hogy mi miért van. Kivánok sok sikert és teljes beilleszkedést az életben. Szia
2010. aug. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Ja és mivan ha nem akarok magamnak cigány pasit??

Nekem nem tetszenek ők!Nekem a magyarok tetszenek.

ja és a szüleim mindketten fél romák.

2010. aug. 9. 17:58
 14/22 anonim ***** válasza:
66%

"Nem vagyok olyan értékes ember mint egy magyarlány?"

De, sőt! Több vagy sok magyar lánynál! Tudod, sajnos manapság sokak számára csak ez számít, hogy ki "magyar" és ki nem. Az ilyenek nagyon szánalomra méltóak. Tudom, hogy ez fáj, de próbálj meg ne foglalkozni velük!

Egyébként szívesen barátkoznék veled, ha nincs ellenedre...

2010. aug. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
56%

Szia!

Én is roma lány vagyok (vagyis igazából nem teljesen mert csak az egyik szülőm roma).

Nekem még nem volt ilyenből problémám, viszont a bátyámnak igen. A lány elvitte őt a szüleihez bemutatni, és kedvelték őt a szülei! Mert ugye mi csak félig vagyunk romák, ezért rajtunk nem látszik annyira. És utána valahogy megtudták a szülei h közünk van a romákhoz, és eltiltották tőle! Szóval ilyen képmutató emberek vannak...

Bátyám barátnője szerintem elég rosszul kezelte ezt a helyzetet mert hazudott otthon, h szakítottak meg minden, de hát persze h nem lett jó vége. Szóval szerintem itt Te nem tudsz sokmindent tenni, maximum a barátod tud ellenálni a tiltásuknak. Ha szeret Téged, akkor megbeszéli a szüleivel, de sztem egy "titkos kapcsolatba" ne menjetek bele. REmélem segítettem. Ha szeretnél beszélgetni, elküldöm privát e-mailben az msn címem

17/L

2010. aug. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Szivesen beszélgetek veletek!

Olyan jó hogy van akik nem itélkeznek bőrszín alapján.

2010. aug. 9. 18:13
 17/22 anonim ***** válasza:

Szerencsére még vannak ilyen emberek. :) Tudod, én azt mondom, hogy egy embert ne az alapján ítéljünk meg, hogy milyen a bőrszíne, vagy hová valósi.

Amúgy van msned?

2010. aug. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
igen van
2010. aug. 9. 18:50
 19/22 anonim ***** válasza:
Megadod? Írj privit légyszi! :-)
2010. aug. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

18:07-es kommentelő vagyok, elküldtem neked privátban az msn címem



17éves lány vagyok

2010. aug. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!