Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esik rosszul?

Figyelt kérdés
Voltam kozmetikusnal nagykezelesen (ilyenkor azert latszik hogy megnyomkodta) es este en mar aludtam mikor odabujt megfordultem es nezett majd mondja hogy forduljak meg mert nem kivancsi a csunya fejemre. Oke igaz hogy most nem a legszebb de ido kell mirea pirossag lemulik.
2020. okt. 31. 12:14
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Igen, ez jogosan esik rosszul és elég bunkó is volt tőle, de ettől neked nem lesz kevésbé rossz.
2020. okt. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem akarja látni a fejed, akkor hagyd el. Hidd el, sokan mások szeretnék látni.
2020. okt. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Uh de paraszt:D
2020. okt. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30%
Őszinte. Ritka az ilyen. Becsüld meg.
2020. okt. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Koszi 😂
2020. okt. 31. 13:18
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
Ez egy bunkó, felszínes barom. Már attól nem kíváncsi rád, ha pár piros pötty van az arcodon, mi lenne, ha mondjuk véletlenül herpesz lenne a szádon? Kirakna az ajtón?
2020. okt. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem is jogos. Nem vagyok az a sértődékeny típus de ez nekem is rosszul esne. Pláne ha olyan hangsőllyal is mondta amilyennel képzelem.
2020. okt. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6-os hozzászóló vagyok. Mégis mitől lettem így lepontozva??? Kérem, valaki világosítson fel, mert nem igazán értem.
2020. okt. 31. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez egy tapló.
2020. nov. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!