Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, megfelelne olyan nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, megfelelne olyan nő aki nem tud sokmindent sütni?

Figyelt kérdés
Mondjuk tud sütni ünnepekre, van egy két süti a tarsajában de sokat nem tud sütni, inkább azt mondaná hogyha megkívánod a sütit akkor a cukiban vegyél. Fözni természetesen tudna.
2020. okt. 31. 12:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
91%

"leírta, hogy egy átlag pasinak mi a fontos"


Férfiként mondom, hogy ez NEM az ÁLTLAG...


Ez a GYK-s "nőt sosem látott, de azért úgy beszél, mintha minden ujjára 10 jutna" típus, aki azt hiszi, ettől lesz macho.

2020. okt. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Én 25 éve élek házasságban. Egy-két süti van a tarsolyomban meg karácsonyra sütök. Ennyi! Szerencsére férjem nem volt elkényeztetve otthon. Anyósom sem tett több saját készítésű sütit az asztalra mint én. Szóval ezt családja válogatja. Húgom viszont bekerült egy olyan összetartó nagy családba ahol ünnepek alkalmával - névnap, születésnap is - összejön a rokonság. Ilyenkor KÖTELEZŐ a háziasszonynak saját készítésű sütikkel kínálgatni. Azt gondolom a legtöbb férfit ezt első körben nem érdekli. Ha meg úgy alakul mint húgomnál, menet közben is meg lehet tanulni sütni.
2020. okt. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Az én jegyesem elfogadja. Főzni főzök, az a lényeg. A csokit stb. bolt édességeket amúgy is jobban szereti.


Apám nem tudná elképzelni, a sütéssel fogta meg részben anyum anno. :)

N

2020. okt. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. okt. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Kb csak muffint meg egyszerű kevertet tudok sütni. A férjem eddig nem panaszkodott.
2020. okt. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
71%
Én még életemben nem sütöttem, évek óta nem főztem és azelőtt is csak ritkán, mert marhára nem érdekel a dolog. Viszont tökéletes rendet és tisztaságot tartok, szépen és gyorsan vasalok. Szeretek takarítani, utálom a koszt és a rendetlenséget. Ugyanezt csináltam, amikor egyedül éltem és akkor is, amikor férfival. Senkit nem zavart. Férjnél vagyok 10 éve, a férjemet nem érdekli, süt-főz-e a nő, mert egyrészt ő tud és szeret is, nővel és anélkül is azt csinálta mindig, másrészt tanult, civilizált ember, aki a XXI.sz-ban él, szóval nem az a nő mércéje, hogy tud-e sütni. 8 általános felett azért ez elég gyakori, szóval sikerrel keresgélhetsz szerintem te is. Vagy tanulj meg sütni.
2020. okt. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nem lenne gond, mert én tudok sütni, főzni, és szeretek is. 47F
2020. nov. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
igen!
2020. nov. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Á, nem fontos. De azért a 16-ost lepontozta mindenki, mert életében nem sütött és főzött még nőként. :D
2020. nov. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!