Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Annak, akinek számít a végzett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annak, akinek számít a végzettség közületek, megfelelne egy pénzügyi-számviteli ügyintéző szakmával és szociológus diplomával rendelkező nő, vagy szinten aluli?

Figyelt kérdés
(Egyelőre a szakmát szereztem meg, a diplomán jelenleg dolgozom, utána mesterképzést is tervezek bevállalni. Puszta kíváncsiságból kérdezem.)
2019. jan. 21. 03:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%
Teljes mértékben hidegen hagy a másik végzettsége. A lényeg, hogy a keresethez kalkulálja az életszínvonalat (minimálbérrel na akarjon havonta tengerparton nyaralni) és ne hozza haza a munkából származó idegeskedést.
2019. jan. 21. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
54%
Nem a végzettség számít, hanem a közös értékrend. Fontos, hogy legyenek közös céljaink, jó legyen a beszélgetés, a kémia működjön. Az, hogy mi a szakmád, ha a fentiek megvannak, akkor nem számít.
2019. jan. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
15%
A leendő diplomádra szerintem semmi szükség.
2019. jan. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem a vegzettseg sazamit, hanem az intelligencia es a jovedelem. Namaste.
2019. jan. 21. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Fényjelzős Mechanika válasza:
63%

Akinek számít a végzettség, annak valószínűleg az is számítani fog hogy milyen az a végzettség. A szociológus szak sajnos ebből a szempontból nem túl nyerő, de remélem nem azért csinálod hogy párt találj.

Egyébként, meg a végzettség önmagában semmit nem jelent, tudok diplomás emberekről akikkel két értelmes mondatot nem lehet beszélni, meg olyanról is akinek csak szakmunkás bizonyítványa van mégis értelmes, értékes ember.

2019. jan. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
20%
Mit kezdjek a szakmaddal??
2019. jan. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Karena26 ***** válasza:
55%

Nagyon felszínes és bölcstelen dolog a szakmája, végzettsége szerint megítélni egy embert.

Aki ezt nézi, azzal alapból szóba sem állnék! Ha neked ilyen silány az értékrended, az gáz, mert ilyen pasikat is fogsz bevonzani. :/


Volt 3 diplomás párom, aki egy negyedik, diplomát igénylő területen foglalatoskodott végzettség nélkül, de a magánéletben komoly gondok voltak vele.

A karosszéria lakatos exemmel viszont szuperul elvoltunk.

2019. jan. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
25%

Ez is egy büfé-ruhatár szak mint az enyém a művelődésszervező. (igaz, utána megcsináltam egy szakirányú egyetemet is)

Tanulni azért ehhez is kellett és feltételez bizonyos szintű műveltséget. Igen, mindenképp pozitívum, de leginkább az számít hogy milyen távlati terveid vannak és ezekért mit teszel meg.

2019. jan. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
68%

7-esnek igaza van, vele értek egyet!


"Nagyon felszínes és bölcstelen dolog a szakmája, végzettsége szerint megítélni egy embert.


Aki ezt nézi, azzal alapból szóba sem állnék! Ha neked ilyen silány az értékrended, az gáz, mert ilyen pasikat is fogsz bevonzani. :/"


egyébként pedig senki ne ítélkezzen elsőre, fogalmas sincs ki miért azt a munkát végzi.

2019. jan. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
75%

Bocs, én nőként válaszolok.


Számomra fontos a végzettség, mert azt gondolom, hogy a tanulmányok, végzettség, munka azért nem egy elhanyagolható dolog az ember életében, hiszen igen nagy szerepet játszik a személyiség, gondolkodás, vélemény, világlátás, értékrend stb. formálásában és azért egy mértékben meghatározza az ember életvitelét is. Én emiatt nem is értem, hogy hogyan mondhatja rá azt valaki, hogy ez nem számít. Ugyanakkor én (és szerintem amúgy a többség) nem úgy gondolkodik erről, hogy pl. listát vezet, hogy milyen végzettség, mely szakma és mely diploma a megfelelő, hanem szimplán csak ezt is számításba veszi az ismerkedéskor. Én pl. azt gondolom, hogy igenis számít a diploma és nem azért, mert menő vagy presztízs vagy jól mutat vagy akármi ilyesmi, hanem sokat elmond az illető érdeklődési köréről, kitartásáról és látszik, hogy képes dolgozni és küzdeni valamilyen távolabbi cél érdekében, a jövőre tervezni és azért a szakmai ismeretek mellett csomó készséget el lehet sajátítani az egyetemen. Én személy szerint sokkal többre tartok egy diplomás szociológust vagy bármi egyéb sokak által büfének titulált szakon tanuló embert, akit érdekel és szereti az adott területet, mint pl. egy hegesztő tanfolyamot elvégzett embert, aki csak azért szerezte meg azt a papírt, hogy jól keressen. Valamint, mint már korábban is írtam, az is hatással van az emberre, hogy hol, mennyit, kikkel és milyen körülmények között dolgozik, pl. nem jönnék össze egy olyan emberrel,a ki állandóan túlórázik és alig van otthon. Viszont mondom, ez nálam (és szerintem sokaknál) nem úgy működik, hogy mutasd meg a papírod és akkor az alapján eldöntöm, hogy jó vagy sem.

2019. jan. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!