Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor utazok a busszal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor utazok a busszal a visszapillantó tükörből figyel a sofőr akkor tetszem neki? fel enged a 2. ajtón, a másik megállónál már nem szokta az embereket.

Figyelt kérdés

2020. okt. 31. 16:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. okt. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%
Igen, és illene viszonoznod a kedvességet!
2020. okt. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
balesetveszélyes
2020. okt. 31. 16:57
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Horror/Thriller filmek ugranak be az ilyen jelenetekről mikor így figyel egy személy egy másikat.
2020. okt. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Helyes a sofőr? BeVEZET tèged a rejtelmekbe.
2020. okt. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem volt ilyen, mikor egyetemre jártam. Egy hónap után új sofőr jött a reggeli busszal, amivel jártam, meg is jegyeztem magamnak, hogy milyen jól néz ki, meg kb legalább 20 évvel idősebb, szóval nem is gondoltam tovább. :D

Aztán feltűnt, hogy folyamatosan bámul a visszapillantóban. Azt hittem csak képzelődöm, de nem. Stadionoknál mikor leszálltam és még elszívtam egy cigit, integetett meg mosolygott. Hat mondjon jó, mindegy. Aztán ez ment hónapokig, már kellemetlenül éreztem magam, hogy mindig néz, volt hogy zavaromban el is mosolyogtam magam, akkor ő is. Egyik délután gondoltam, hogy megkérdezem már hogy hívják vagy valami, mert ez így nem állapot. Aznap bejelölt facen meg írta, hogy másnap beszélgethetnenk, ha beértünk, lesz 15 perce. Ilyen tök általános dolgokról beszéltünk és mondta ha délután a 3 órás busszal jövök, bent fog állni, keressem meg. De mikor bejelölt láttam, hogy kis híján az apám lehetne, tényleg 20 évvel volt idősebb és persze hazas. Na mondom ez kva gáz. Még párszor beszéltünk, mikor egyszer konkrétan rákérdezett, hogy nem lehetne-e köztünk több. Mondtam, hogy bocsi de tudom hogy feleséged vagy, nekem ez nem fér bele, meg sokkal idősebb is vagy. Azt mondta a feleségével ne foglalkozzak.... Na ja persze, igazi főnyeremény, aki képes lenne megcsalni az asszonyt, meg én hosszútávú kapcsolatot kerestem, ő meg ezt nem tudta volna biztosítani, főleg hogy egyértelmű volt, hogy csak szexet akarna. Én ekkor voltam kb 20-21 éves. Volt még hogy utána írt messengeren, hogy egész nap rám gondolt és milyen gyönyörű vagyok stb. Nem tudtam ezzel mit kezdeni, én elég könnyen el kezdek érzéseket táplálni a másik iránt és azt vettem észre hogy folyamat ő jár a fejemben. Elég szar volt a helyzet, főleg hogy utána még évekig buszoztam vele.. Idővel az ő érdeklődése is alábbhagyott, nagy ritkán még néha váltottunk 2 szót, de ennyi. Ennek már 5-6 éve, szerencsére azóta már van egy csodás barátom és kivertem réges rég őt a fejemből. Bocsi így hosszú lett, meg ilyen részletesen írtam le, de szerintem a sofőrök nagy része elég nagy nőcsábász, általában házas és sokan még csalják is össze-vissza a feleségüket, szóval csak óvatosan.

2020. okt. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálunk Miskolcon a 40-es sofőrök mindenkinek csapják a szelet, akik 35 alatti nők. Sokan házasok, van gyerekük is, de titokban más nőkkel smárolnak. És általában jellemző rájuk, hogy nagyon jó a dumájuk és azt mondják a nőknek, amit hallani akarnak. Amúgy tudok olyan sofőrt, aki egy jogásznőnek a a balfék tudós férjét (egyetemi tanár) kitúrta, volt gyereke is a nőnek, odaköltözött a sofőrhöz a nő a gyerekkel, már van közös gyerekük is.
2020. okt. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak hátra akar nézni, de nem lát a nagy fejedtől.

Egy buszsofőr

2020. okt. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
94%

Én is buszos vagyok és van hogy ártatlanul nézek rá az utasokra és volt rá példa, hogy odajöttek udvarolni. Én meg arra se emlékeztem, hogy felszált egyáltalán...

Szóval ez nem jelent semmit, az se ha kedves.

Anno ott ismertem meg egy jó barátom, ő volt a sofőr a reggeli buszon és elkezdett beszélgetni, de közben nem akart semmit sem, ennek 12 éve és jó barát.

N

2020. okt. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!