Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, ti hogy viszonyultok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, ti hogy viszonyultok barátnőtökhöz mikor menstruál? Jobban odafigyeltek rá, meg arra hogy mit mondatok neki?

Figyelt kérdés

2020. nov. 1. 10:05
 1/6 Noren1989 ***** válasza:
84%
Exeimhez ugyanúgy viszonyultam, mint bàrmelyik màsik napon.
2020. nov. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Úgy is ér, ha nőként én írom le mit tapasztaltam az exemmel?


Annyira nem érdekelte, hogy bár tudta hogy engem a fájdalmak és a rossz kedv miatt nagyon megvisel az első 2 nap, mégis akkora időzítette, hogy a fejemhez vágja, nem vagyok olyan, mint más, nem felelek meg neki, nem tudja miért van még velem és egyéb finomságok.


Mondjuk a kapcsolatunk alatt engem elvakított a szerelem és csak utólag veszem észre, hogy kvára nem érdekeltem máskor sem. Csak azért voltam hogy legyen valaki.


Az első barátom sem különösebben foglalkozott velem előzékenyebben vagy ilyesmi, de neki nem jutott volna eszébe ekkora önző figyelmetlen taplónak lenni.


Sajnos ez van, engem nagyon rosszul érint a menstruáció. Remélem találoo majd egy férfit aki meg tudja érteni.

2020. nov. 1. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Igazából annyi maximum, hogy akkor szexualitás kizárt, mert viszolygok attól, hogy más vérével kapcsolatba kerüljek. Jöhet a katonás lepontozás, de nekem ez sosem férne bele, annak ellenére, hogy a dolog teljesen természetes folyamat, meg minden.
2020. nov. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%
Miért tenném? Olyan, mint a többi napon ki is borulna, ha fogyatékosként kezelném
2020. nov. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
27%
Több év tapasztalat alapján én inkább nem találkozom vele olyankor. Szervezek programot, külön alszom, telefonon nem beszélünk. Nagyon erős fájdalmai vannak, a semmiért is sírva üvöltözik velem. Mások előtt erőt vesz magán, ami felgyülemlik, azt rajtam vezeti le, ha hagyok rá lehetőséget.
2020. nov. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a párom nagyrészt nem törődött vele, mindig mondta hogy vegyek be fájdalomcsillapítót, meg sajnált is, de nem igazán tudsz empatikus lenni, amikor nem tudod hogy mit érez a másik.

Az utóbbi időben viszont ha éjszaka voltak görcseim akkor felkelt hozzám, simogatta a hasam, naponta többször megkérdezte hogy vagyok.

2020. nov. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!