Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy viszonyulnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy viszonyulnátok a barátnőtökhöz ezután?

Figyelt kérdés
Ha a barátnőd exe szexuálisan erőszakosabban bánt volna vele. És mivel ez volt az első h közel engedett egy srácot, így vlmennyire nyomott hagyott, még néha vannak rossz álmai hónapokkal később is, pl álmában sír. Nemi életben azonban minden okés köztetek, ott nem vetődik ki. Mit tennétek? Máshogy tekintenétek rá ha mesélne nektek róla? Vagy jobb ha nem?
2018. máj. 28. 02:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Jó lenne, ha mesélne róla, mert akkor tudom mire figyeljek vele kapcsolatban, könnyebb úgy vigasztalni ha tudom a baját. Máshogy tekintenék rá, óvatosabb lennék vele.
2018. máj. 28. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
3%
Nem tudnék társként tekinteni olyanra, aki ilyen férfival volt együtt.
2018. máj. 28. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Segítenék neki feldolgozni a problémáját, ha nekem nem sikerül, szakember segítségével.

Nekem volt barátnőm, akinél csak sejtettem, hogy ez van, de próbálta magára erőltetni, hogy élvezi, és jó neki.

Ez a legrosszabb, amit tehet valaki egy párkapcsolatban.

Aztán csak bízni lehet abban, hogy nem ront el egy ilyen esemény egy életre egy embert.

2018. máj. 28. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2%
En sem tudnek nokent, tarskent tekinteni ra. Ha bantalmazott kapcsolatban volt, akkor kitudott volna lepni belole. De nem tette. Magara vessen. Biztos, hogy szakitanek vele.
2018. máj. 28. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha a kérdezővel van nyilván kilépett már a kaocsolatból.


De ez amúgy nem olyan könnyű, mint ahogy itt előadják, hogy lépjen le. Általában azért elszigetelik előbb a nőt a barátaitól, családjától, de ez se úgy megy hogy egyszer csak eltiltja őket. Szépen fokozatosan, de az tűnik fel hogy alig van a párján kívül más akivel érintkezik munkán kívül. Folyamatosan érezteti, hogy a nő kevesebb nála, porig rombolja fokozatosan az önbizalmát és az önértékelését. Nem hirtelen kezdi verni hanem azt is kicsiben kezdi és fokozatosan durvul. A végére ott a nő egyedül támogatók nélkül, aki teljesen értéktelebbek gondolja magát és meg van fenyítve, hogy ha elhagyja a pasit neki vége. Arról nem is beszélve hogy gyakran anyagilag is függ a párjától, mert az nem hagyja neki hogy félretegye a pénzét, a pasi osztja be hogy mikor mire költhet.


Mielőtt tudatlanul leszólod azokat a nőket, akik ilyeb kapcsolatban élnek hosszabb ideig legalább kicsit olvasd utána mi van ennek a hátterében. Elég tanulságos, mert hátborzongató milyen tudatosan ejtik bele a nőt ilyen kapcsolatba. Nyilván ha a legelején kiderül a dolog vagy egyből üti nem marad vele a nő, de nagyon ritka hogy így indítanak. Előadják a tökéletes pasit aztan néhány hónap alatt tönkreteszik a nőt.

2018. máj. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó hogy nem lépett ki. Egy esetről van szó hogy durva volt az adott férfi szex közben. De ez volt az első h közel engedett egy férfit szexuálisan, és ezért maradhatott meg lelkileg rosszként. Nem egy bántalmazó kapcsolatról van szó ahol ütötték és nem lépett ki. És a szexuális életen kívül pedig nem volt észrevehető h ilyen a férfi.
2018. máj. 28. 09:11
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátnőm is nemierőszak áldozata lett.Alig tudtam felszedni, mert hol közeledett, hol pedig távolodott és nem értettem miért.Később derült ki mi történt vele, nem kis munka volt mire meg tudott nyílni nekem.


Ami nekem bevált:


Türelem.

Gyengédség.

Erő.(Érezhette, hogy mellettem nem eshet baja.)

Biztonság.

Megértés.

Sok humor és optimizmus.:)


Háromszor lassabban engedett közel magához, de ismét meglelte mellettem az életörömöt magában és nagyon büszke vagyok rá.


Jó ha jártas vagy a pszichológiában, tudtam a tudásomra támaszkodni és segíteni neki.


Egyébként neki a jóga amiben megtalálta magát nagyon, azt mondja sokat segít, én nem tudom, nem próbáltam.:)


Sok szerencsét nektek.

2018. máj. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Akik azt mondják, nem kezdenének valakivel, aki ilyen kapcsolatban volt, azok tuti nem tudják, milyen nehéz kilépni egy bántalmazó és toxikus kapcsolatból... Még normális esetben is nehéz szakítani valakivel, de ha még fél is tőle az ember, akkor nem úgy van, hogy fogja magát és kisétál az ajtón... Olyan primitív emberek vannak, komolyan.
2018. máj. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Oké, megtörtént a szokásos pontozás. Az olyan válaszok, akik minden felelősséget levettek egy FELNŐTT személyről, felpontozva. Akik pedig leírták, hogy nekik van egy elvárásuk a társkeresés során, lepontozva.


#8: Ja, tényleg elég primitív dolog, hogy ilyen esetben a nőket egy gyerekként ábrázolják általában. A fizika szak egyetemen, új világcsúcs felállítása egy sportban nehéz. Egy bántalmazó kapcsolatból kilépni maximum egy éretlen gyereknek nehéz. Ha pedig, valaki az, akkor ne lepődjön meg, ha úgyis kezelik.


#5: Ez a "fokozatosan" általában olyan, hogy a környezet 1-2 nap után már szól. Hagyjuk ezeket a szövegeket, amikor titkos ügynök szintjére emelünk pár tahót.

2018. máj. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Volt a családomban aki ilyenbe keveredett, nekünk se tűnt fel nagyon sokáig, hogy mi a helyzet. Nem titkosügynök szint, vannak akik szimplán nagyon könnyen manipulálják a környezetükben élő embereket.
2018. máj. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!