Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akar a csaj valamit tőlem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar a csaj valamit tőlem?

Figyelt kérdés

Munkatársam. Állandóan velem lóg, ha csak teheti. Disznó vicceket mesél. Megy az ökörködés mind részéről, mind részemről oda-vissza.

Éjszakánként random rám ír Messengeren, és vicces mémeket küld.


Leszedegeti a pólómról a szöszöket. Állandóan hív cigizni, cigivel kínál, sütivel kínál, nekem adja a kajáját (azt mondja, különben a kukába dobja).


Olykor felajánlja, hogy hazavisz kocsin, mert aggódik, hogy megfázom a buszmegállóban.


Sajnálom, nincs radarom a női metakommunikácóra. Nem tudom megfejteni, csak ez már kicsit túlmegy a kollegiális viszonyon.


A szitut tovább bonyolítja, hogy férjezett, 3 gyerekes anyuka. Bár állítása szerint válófélben vannak, én eléggé szabálykövető emberke vagyok, és nem szeretnék családi kapcsolatokat feltúrni. (Nehogy a végén még én legyek a válóok.) Én egyedülálló vagyok, tehát részemről tiszta a helyzet.


Csak nem értem, hogy akkor ő minek flörtölget velem egyfolytában. Eléggé benne vagyok már a korban, hogy ne essek csak úgy bele valakibe. Részemről a szimpátia megvan, de semmi egyéb. Másrészt ebben a korban már nem nagyon lesz sok dobásom.


Szóval eléggé nem tudom, mit gondoljak.


Jó lenne, ha csajok válaszolnának elsősorban, mert ők tudják helyesen értelmezni ezt a fajta viselkedést.


ffi/45



2020. nov. 2. 19:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyiből nem tudod leszűrni akkor te értelmi fogyatékos vagy.
2020. nov. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Tipikus, amikor unjá az otthonit, mellette jó lenne valami izgalmas, de kilépni abból nem fog, mert az már biztos. Itt is ez van.
2020. nov. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

"A szitut tovább bonyolítja, hogy férjezett, 3 gyerekes anyuka. Bár állítása szerint válófélben vannak, én eléggé szabálykövető emberke vagyok, és nem szeretnék családi kapcsolatokat feltúrni."

Két lehetőség van: 1. nem tud egyedül élni, ezért bebiztosítaná magának az új pasit mielőtt válik, 2. (ami a valúszínűbb) nem akar válni, mert köti a gyerek meg a megszokás, de rossz otthon és kell neki valaki aki lelkileg/testileg támogatja


Mindenesetre jól gondolt meg, hogy akarsz-e 3 gyereket a nyakadba, akik utálni fognak (elvégre miattad válnak)?

2020. nov. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Csúszós jég. Valamit akar a csaj, a kérdés csak az, hogy pontosan mit.
2020. nov. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
45%
Nem akar semmit.
2020. nov. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%
Ez biztos valami gyár, betanított gyártósori részlege. Ott vannak ilyen szellemi képességű, sokgyerekes, nyomuló és idegesítő nőszemélyek.
2020. nov. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%

Az hogy akar valamit egyértelmű, te is tudod (főleg ha "elhidegültünk egymástól/válófélben vagyunk" típusú húrokat penget). Az hogy ez mi (könnyed flört, egy kis törődés, vagy a lelépési pályát látja benned) mi ki nem találjuk, nem látunk a fejébe. Mindenesetre két dolgot mondanék

1) Kolléga csúszós pálya. Ha nem jól sül el a dolog - ld. könnyed flörtnek indul, de mégsem akarsz kapcsolatot (3 gyereket kellene nevelned) - akkor a munkahelyi viszony is elmérgesedik és valamelyikőtöknek mennie kell majd...

2) 45 évesen nincs túl sok dobásod??? Már ne haragudj de te írod le saját magadat...

2020. nov. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

#6 "Ez biztos valami gyár, betanított gyártósori részlege."


Nagyon nem talált.

2020. nov. 2. 20:59
 9/13 A kérdező kommentje:

#7 Ja, ezeket én is végiggondoltam. A közös munkahelynél eléggé fennáll ez a veszély.


2) Nem írom le magam, ez önismeret. Ahogy fent is írtam, nem vagyok az a könnyen elcsábuló, főleg nem elérzékenyülő típus. Hideg fej, racionális gondolkodás, meg amúgy is eléggé magamnak való, ezért válogatós is vagyok. Egy biztos, senki után nem teperek. Úgy gondolom, felnőttek vagyunk, az én életem rendezett, majd ha ő akar valamit, akkor megmondja. Én csak a szóból értek, nem szeretem ezekekt az emberi játszmákat. Nem értem őket.

2020. nov. 2. 21:04
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd. Az ilyen nők csak egotuningot akarnak. Hidd el hogy nem te kellesz neki hanem a figyelmed. Szórakozni akar, érezni hogy valaki oda van érte. Meg fog szivatni hidd el. Nagy bukta lesz belőle ha felveszed a kesztyűt
2020. nov. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!